Aktuálně

26. protančená noc Fakulty managementu

26. protančená noc Fakulty managementu

  • 14. 3. 2020 (sobota) od 20:00;
  • KC Jitka;

A je to tady. Noc, na kterou se všichni těšíme a během níž můžeme jen tak hodit starosti za hlavu a jenom se bavit – 26. protančená noc Fakulty managementu.

Pro letošní reprezentační ples jsme vybrali tajemné téma – masky. Převleky Wonder Woman, Batmana či Zaklínače můžete nechat doma, na tento večer vám budou stačit klasické plesové masky. Fantazie je jen na vás!

Přichystejte ty nej šaty a obleky z vašich šatníků, připravte si ty nej masky, naleštěte taneční boty a přichystejte se na velkolepý večer, během nějž opět všichni společně vydechneme od školních a pracovních povinností.

V sobotu 14. března 2020 se ve 20:00 otevřou brány Kulturního centra Jitka Otín pro všechny z vás. Zaměstnanci, studenti, absolventi, partneři či vzácní hosté, všichni jste zváni, abyste spolu s námi oslavili další rok naší fakulty.

To vše s již tradiční podporou vynikající kapely Blue Band.

A co vstupenky?
Stůl (sezení) 270,- Kč
Stání 250,- Kč

Vstupenky na ples si lze rezervovat na e-mailové adrese ples@fm.vse.cz, na telefonním čísle 384 417 209, či osobně na Fakultě managementu v kanceláři č. 310. Jak vstupenky uhradit vám sdělíme po jejich rezervaci.