
- 3. 12. 2017 (neděle) od 13:00 do 18:00;
- Slavonice;
A na co se můžete těšit? Určitě na několik novinek a zajímavý kulturní program. Vedle klasického zpívání dětí ze Základní školy, které budou zpívat před rozsvícením vánočního stromu, se mohou děti zabavit při dílnách.
Jarmark zahájí vystoupení dudácké kapely BEDRNÍK, podle počasí na náměstí nebo ve Spolkovém domě. V každé pravé dudácké muzice nesmějí chybět dudy.
Ve Slavonicích vystoupí s programem k adventu a její vystoupení financuje město.
Vedle dílen je jisté vystoupení divadla Věž s pohádkou VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ. Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou společně vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu a tak zpívají a zpívají! Když poprvé spatří diváky v publiku, snaží se zjistit, co je to za podivný druh hmyzu.
Odpoledne si můžete ochutnat regionální dobroty, adventní pochutiny a nápoje.
Přijďte se psychicky připravit na vánoce, podpořit vystupující děti, pokoupit dárečky a vůbec si užít příchod adventu. Program jarmarku ukončí rozsvícení vánočního stromu panem starostou.