Aktuálně

Alfa Color Run 2019

Alfa Color Run 2019

V úterý 15. října mají možnost všichni pomáhat pohybem. Již 7. ročník charitativního běhu Alfa Run, letos opět v osvědčené spolupráci s projektem Dny zdraví a pohybu, nabízí všem účastníkům dvě trasy, během nichž kromě pohybu zažijí všichni také zábavu v barevných zónách. A aby toho nebylo málo, je připraven i doprovodný program nejen pro děti, svačinka, zajímavé ceny a výtěžek z celé akce je jako vždy určen na podporu organizace Otevřená Okna, z. ú.

Účastníci se mohou dopředu registrovat ZDE. Registrace budou možné také přímo na místě (prostory před vrátnicí Fakulty managementu). Start běhu je v 16:30 před budovou Fakulty managementu

Během registrace před startem běhu dostane každý účastník číslo. Veškeré instrukce obdrží účastníci v 15:45 před budovou fakulty. Poté už nás čeká jen společná rozcvička.

Čekají na vás dvě trasy:

trasa delší – vzdálenost cca 5 km, trať vhodná pro každého běžce, začátečníky i pokročilé

trasa kratší – vzdálenost cca 2 km, vhodná pro každého, kdo si netroufá na trasu delší, rodiny s dětmi, maminky s kočárky, trasu můžete projít, projet na koloběžce, proskákat po jedné noze, jak budete chtít! Krátkou trasu pořádá projekt Dny zdraví a pohybu.

V průběhu trasy vás budou čekat barevné zóny. Práškové barvy, které čekají na závodníky, jsou ekologické a šetrné k pokožce.

Výše startovného je pro letošní rok 50 Kč za jednotlivce a 200 Kč za tým. Věnovat můžete samozřejmě i více, kompletní výtěžek věnujeme Otevřeným oknům, z.s.

Pro jindřichohradecké středoškoláky máme opět připravený závod. Jak se ho zúčastnit? Stačí vytvořit čtyřčlenný tým, zaregistrovat se do pondělí 14. 10. do 21:00 na adrese https://forms.gle/wnR7uUjcrrABCsXZ8

Bližší informace na sociální síti Facebook