21.9 C
Jindřichův Hradec
20.05. 2024
Články

Anglická legenda MG otevírá svůj autosalon v Jindřichově Hradci!

Autosalon anglické automobilové značky MG otevře své brány ve čtvrtek 30. června 2022 na Otíně v areálu firmy FOPO II. Přijďte si vyzkoušet si legendu.

Jsme hrdí na dlouhou historii

Od založení Morris Garages v roce 1924 překvapovalo MG svými schopnostmi předbíhat dobu. Vozy této kultovní značky jsou nyní k dispozici nové generaci zájemců. Moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy.

 

Udržitelná mobilita

MG nabízí evropským motoristům široký výběr vozů s elektrifikovaným pohonem pro udržitelnou mobilitu. Vozů navržených a vyráběných speciálně pro ně. Stvořených s cílem naplňovat jejich specifické touhy a přání.

Pro všechny

Značka MG zpřístupňuje elektrický pohon všem zájemcům, připraveným přijmout za svůj „elektrický“ životní styl. Představujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, který nyní nabízí ještě více pohodlí a delší dojezd. Další vhodnou volbou pro každodenní cestování s nízkými emisemi je model MG eHS Plug-in Hybrid. A naše zbrusu nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý design s prvotřídní kvalitou a kultivovaností. Ale to není vše. Modely MG nyní v ještě vyšší míře naplňují potřeby udržitelné mobility. Nejnovější přírůstek MG5 představuje první elektrické kombi světa.

Elektrifikujte svůj život společně s MG!

MG vám pomůže nastartovat váš elektrický život prostřednictvím prvotřídně navržených a technicky vyspělých ekologických modelů, které charakterizuje atraktivní design, praktičnost, bezpečnost a cenová dostupnost.

V Evropě, pro Evropany

Modely MG navrhujeme pro evropské zákazníky; naše vozy zhmotňují v první řadě udržitelnou, chytrou, praktickou a cenově dostupnou mobilitu. Vznikají v návrhářských centrech MG v Šanghaji ve spolupráci se studiem pokročilého designu v Londýně. Vyrábějí se v Číně a v řadě evropských zemí se již prodávají.

Mateřská společnost MG

Mateřskou společností MG je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je 7. největší automobilkou světa a taktéž je prvním a současně největším automobilovým koncernem v Číně s ročními prodeji přes 7 milionů vozů. Koncern SAIC Motor zahrnuje automobilové značky jako Morris Garages (MG), Roewe a Maxus, jakož i SAIC Volkswagen, SAIC-GM a další.