3.3 C
Jindřichův Hradec
3.02. 2023
Články

V aquaparku se chystá sobotní letní zábava

Bazén a aquapark Jindřichův HradecKdo by se toužil vyhnout davům, které zaplaví centrum Hradce o víkendové Porcinkuli, ten může v sobotu navštívit aquapark u plaveckého bazénu na sídlišti Vajgar. Chystá se tady tradiční akce nazvaná Léto u vody.

V sobotu 2. srpna 2014 začíná Léto u vody od jedné hodiny, končit bude zhruba v pět odpoledne. „Můžete se těšit na zábavné odpoledne plné soutěží s drobnými odměnami pro děti a bohatým doprovodným programem. Odpolednem provází Michal Arnošt,“ zve ředitel Služeb města Jindřichův Hradec Ivo Ježek.

Vstupné na akci je podle ceníku aquaparu – děti do patnácti let v doprovodu dospělého mají na akci vstup zdarma.

V odpoledni plném soutěží pro děti si návštěvníci užijí například házení míčku na cíl, opičí dráhu, skákání v pytli, slalom na koloběžkách nebo stříkání vodou z hadic na cíl. Za účast v soutěžích obdrží účastníci drobné dárky.

Po celou dobu akce je připravený bohatý doprovodný program: Armáda České republiky předvede střelbu z airsoftových zbraní, Policie ČR zase nabídne ukázky techniky, prevenci v chování dětí a rodičů na silnicích nebo ukázky výcviku a práce policejního psa. Červený kříž a Generali ukáže metody správného ošetření a poskytnutí první pomoci při úrazech, na místě bude také trenažer nárazů. Svou techniku předvedou také hradečtí dobrovolní hasiči. V případě nepříznivého počasí se akce nebude konat.

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L