17.2 C
Jindřichův Hradec
18.06. 2024
Archivní

Benefiční den pro Cibelu

  • 1.7.2023 (sobota) od 15:00,
  • Park pod gymnáziem J.Hradec,

Město Jindřichův Hradec pro letošní rok připravilo Benefiční den pro Cibelu.

V sobotu 1. července se v parku pod Gymnáziem V. Nováka uskuteční první z letních koncertů. Zahájení programu bude od 15 hodin, kdy jsou připraveny soutěže pro psy a páníčky. Soutěže nejsou limitované věkem psů ani páníčků a pejsci nepotřebují žádný speciální výcvik. Soutěže jsou určeny hlavně pro zábavu, a jsou připraveny tak, aby je zvládl každý. Jediné, bez čeho se neobejdete, je platné očkování proti vzteklině a je nutné mít s sebou očkovací průkaz. Pro milovníky procházek je možnost zúčastnit se závodu, a to rovnou ve dvou délkách – 4 km a 12km.

Další doprovodný program je dětský koutek, kde si děti budou moci malovat a tvořit předměty se zvířecí tematikou. I dospělým bude připravena možnost vlastnoručně si vyrobit hračku pro pejska či kočičku. Ve stánku Cibely bude mít každý možnost přispět na podporu spolku a jeho provozu, případně si za svůj příspěvek vybrat nějakou drobnost.

Od 17 hodin se můžeme těšit na hudební program v podání DJ Peltone a ve 20:00 je plánovaný začátek koncertu skupiny Circus Brothers, která svým vystoupením zahájí sezonu letních koncertů v parku pod gymnáziem.

Přijďte podpořit organizaci, která se dlouhodobě stará o opuštěná zvířata na Jindřichohradecku, můžete například navštívit benefiční stánek, který bude na místě k dispozici a nebo podpořit činnost Cibely příspěvkem.