13.8 C
Jindřichův Hradec
16.06. 2024
Archivní

Benefiční koncert Ivo Jahelky pro Charitu

Charita Jindřichův Hradec Vás srdečně zve na benefiční koncert v úterý 27. září 2022 den před státním svátkem od 19:00, který pořádá pro veřejnost v KD Střelnice.

Na koncertu vystoupí hradecký písničkář, kytarista a advokát Ivo Jahelka. Výtěžek z koncertu poputuje na podporu činnosti a služeb poskytovaných Charitou Jindřichův Hradec pro jednotlivce, samoživitele a samoživitelky, rodiny s dětmi a mládež v nesnadné životní situaci, o které Charita pečuje.

Koncert se koná v den, kdy celá republika ožívá akcemi na podporu Charit. Toho dne probíhá Den Charity (27. září) u příležitosti svátku sv. Vincence z Pauly, který jako kněz zasvětil svůj život práci pro chudé.

Vstupné je možné zakoupit výhodněji v předprodeji (již od 150kč) v Bytovém textilu (Housarovi s.r.o. vedle Kozlovny) v Panské ulici 101/I v Jindřichově Hradci od Po-Pá 8:30 – 17:00 a So 8:30 – 11:30. Vstupné bude možné zakoupit i přímo na místě o 50kč dráže než v předprodeji. Ceny jsou rozlišeny podle místa v sále. Více informací o předprodeji naleznete na webu Charity www.jindrichuvhradec.charita.cz.

„Koncert podpořila Nadace Divoké husy. Díky Benefici s Divokými husami bude možné znásobit výtěžek koncertu a přijaté finanční dary až do výše 60 000Kč.“