0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Hudební skupiny

Bez záruky

Bez záruky

Jiří Kulha: 724027956
jiri.kulha@email.cz
http://www.bezzaruky.estranky.cz
http://bandzone.cz/bezzarukyestrankycz

Už je to tak…

V Jindřichově Hradci v březnu 2008 vzniká nová …ová kapela (styl doplň sám, ale k ohni to není:-) Základ tvoří kytaristé z čerstvě rozpadlé a oplakané skupiny “ Z bláta do louže a z louže pod okap“ (dále jen ZBLDL) a sice Dalibor „Dalča“ Dědič a hradecká undergoundová legenda Míra Snížek. Po delším hledání za bicí usedá staronový člen, bývalý bubeník ZBLDL a Třech generací Miloš Kříž a za mikrofonem, ne bez ostychu to zkouší Pavel Körner. Basák se hledá těžko, ale nekonec lepšího kapela mít nemůže, Petr „Peaters“ Müller opravdu umí a posouvá výraz kapely hodně dopředu. Škoda jen, že má (pracovní) zaječí úmysly a konec roku by měl trávit v zahraničí, namísto dření s kapelou:-), Naštěstí se rýsuje „střídací náhrada“ tak snad kapela bez basy nezůstane.

cca 10.8.2008 se přidává jako druhej basák šmat přes kontrabas a vůdce Jindřichohradeckého symfonického orchestru Bohouš „Galaxis“ Komínek. Prej umí i noty…a to ostatní zvládne, tak cvič barde…

Po kapelovém soustředění 30.-31.8. 2008 v Kaprouně je jasné, že to novému basákovi jde, takže jedeme dál…

V říjnu 2008 se rozrůstáme o dalšího člena. Zkouší s námi pražský muzikant Michal Kubín – elektrické housle (Kapely Marma, Vejfuk, Majer.brzd.tab.,Kansas revival)

Začátkem prosince 2008, nás opouští kvůli své pracovní vytíženosti a vytíženosti v dalších kapelách basák Peaters a basové kytary se ujímá Bohouš Komínek.

V květnu 2012 nastupuje mladý talentovaný basák Honza Maxa. Jelikož Bohouš má velice důležitou pracovní funkci a nestíhá ani chodit na zkoušky.. 🙂

Nejnovější články

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií

Miloslav L

Zámecký areál Žirovnice

Miloslav L

Letecké muzeum Deštná

Miloslav L