4.1 C
Jindřichův Hradec
1.02. 2023
Sportovní zprávy

BK Lions – Novinky z našeho klubu

Basketbal - O pohár starosty města Jindřichův Hradec
Klikni pro zvětšení

Včera se rozhodlo o působení hráčů, kteří byli v týmu v try-outu.

V týmu zůstává Brian Tracey. Brian vedení i trenéry přesvědčil jednoduše. Potvrzuje své kvality jak v útoku, tak i v obraně. Jde o tvrdého bojovníka, který by měl patřit k tahounům.

Pro angažování jsme se rozhodli i u Mitche Rollse. Mitch předvádí své kvality ve střelecké potenci, je však schopen vést tým i na rozehrávce. I Mitch tedy zůstává do konce sezóny.

Zůstává i Pavel Novák. Pavel přesvědčil v obranné činnosti, kde se adaptoval na náš nynější projev v obraně, svými zkušenostmi však pomáhá i na druhé straně hřiště a na lavičce.

BK LIONS se však loučí s Lukášem Krausem. Lukáš byl i přes zdravotní omezení příkladným profesionálem. Po nedávné operaci však bohužel nemohl pomoci týmu, tak jak umí a jak to vždy ukazoval. Po vzájemné dohodě jsme se tedy dohodli na ukončení jeho angažmá v našem klubu. Lukášovi chceme především poděkovat za příkladnou reprezentaci a výborné výkony v našem klubu v minulosti a přejeme mu jen a pouze to nejlepší – třeba již za pár dní, kdy se Lukáš opět zúčastní bojů ve věznici Alcatraz.

Na zkoušku přicházejí 2 hráči – jeden staronový a jedna nová tvář. Dnes se k týmu připojil Filip Sahan. Filipa si jistě všichni pamatují z jeho působení v našem klubu v bojích v 1.lize, poté nastupoval v Mattoni NBL v levhartím dresu v Chomutově a posléze působil rok na vyhlášené akademii na Kanárských ostrovech.

K týmu se připojil i Jan Hartman, 193 cm vysoké křídlo. Honza je odchovancem USK Praha, v loňské sezóně působil u našich konkurentů z Chomutova.

Oba hráče a zbytek našeho týmu máte šanci vidět již v pátek od 20:00, kdy zahájíme domácí turnaj se slovenským Svitem.

Přijďte povzbudit naše hráče!!!

 

Basketbal – Turnaj o pohár starosty města Jindřichův Hradec

Nejnovější články

Ve Studené je od víkendu v provozu lyžařský vlek a běžecké stopy jsou upravené!

Miloslav L

Házenkářky ukončily podzimní ligovou část výhrou v Havlíčkově Brodě

Miloslav L

V posledním domácím utkání podzimní části 1. ligy porazily házenkářky Otrokovice

Miloslav L