3.3 C
Jindřichův Hradec
3.02. 2023
Články

BK Lions: Skupina ČEZ novým partnerem basketbalového klubu Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec – Basketbalový klub Jindřichův Hradec, který je účastníkem nejvyšší basketbalové soutěže mužů, Mattoni NBL, uzavřel partnerství s novým hlavním sponzorem, Skupinou ČEZ.

BK LionsBasketbalisté Jindřichova Hradce jsou historicky prvním účastníkem mužské elitní ligy v Jihočeském kraji, kde bojují o body již druhou sezónu. Nově uzavřené partnerství je odměnou za dlouhodobou koncepční práci a Skupina ČEZ se tak stala jedním z hlavních a důležitých partnerů klubu.

„Jsme velmi rádi, že se Skupina ČEZ stala hlavním partnerem našeho klubu, což je zajisté odměnou za naše dobré výkony a prezentaci basketbalu na nejvyšší úrovni.“ poděkoval sportovní ředitel klubu, Ing. Radim Valcha

„Pokud budeme bilancovat naši dosavadní práci, tak nové partnerství se Skupinou ČEZ patří mezi nejvýznamnější úspěchy na poli sponzorských smluv. Díky této podpoře náš klub získal strategického partnera, díky kterému se celý klub posune blíže k cílům budoucím. Skupina ČEZ dlouhodobě podporuje mnoho projektů a já bych chtěl ještě jednou poděkovat, že jsme nyní také součástí rodiny ČEZ.“

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější partnery a dárce v České Republice. Podílí se na řadě projektů, kterými podporuje jednotlivé regiony a jejich kulturní a sportovní akce a aktivity mládeže.

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L