17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Bratři Leixnerové: Fotogalerie interiérových prací

Bratři Leixnerové z Jindřiše umějí co se stavařských a interiérových řemesel týče dost a dost. Lukáš má zednictví, specializuje se především na vnitřní a vnější omítky, štuky a podlahy, Luboš má truhlářství a podlahářství.

Bratři Leixnerové: Fotogalerie našich pracíZedník Lukáš vedle strojních omítek, fasádních šlechtěných omítek, sádrových omítek či litých podlah nabízí svým zákazníkům například rekonstrukce bytových jader a interiérů. Na český jih přichází i s novinkou – koupelnami na klíč v tzv. „Benátském štuku“.

To bratr Luboš se zaměřuje prakticky na vše, co se do interiéru dá vyrobit ze dřeva. Tedy nejen na kuchyně, jídelní stoly, interiérové či vchodové dveře, ale samozřejmě především na podlahy a jejich renovace.Rád používá kvalitní materiály: Od masivu jako je ručně hoblovaný, kouřový, kartáčovaný či bělený dub, přes parkety a laminované desky až po vinyl. Realizuje luxusní interiéry pro firmu EMPIRI WOOD DESIGN a špičkové materiály s dlouhou životností doporučuje svých zákazníkům též na venkovní terasy z exotických dřevin jako je bankirai, masaranduba, ipe či garapa.

Podívejte se na ukázky jejich prací ve fotogalerii.

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L