9.5 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Články

Čarovný krámek: Karty a my, my a karty

Nejčastější otázky, při výkladu karet jsou tyto tři:

  • Vztahy – kdy najdu toho pravého (pravou), miluje mě upřímně, kterého (kterou) z těch dvou si mám vybrat
  • Štěstí – kdy najdu práci, která mě naplní, kdy budu za svou práci dostatečně oceněn (oceněna)
  • Zdraví

Čarovný krámek: Karty a my, my a kartyKarty vám ukáží směr, karty vám ukáží, jak by situace mohla dopadnout, nasměrují vás na cestu, která by pro vás mohla být vhodnější, výhodnější, ale jakékoliv rozhodnutí musíte učinit vy sami, protože váš život za vás nikdo nerozhodne a ani neodžije.

Karty dokáží odkrýt vaše nitro, skryté obavy, touhy, dokáží i rozklíčovat příčinu toho, proč se zrovna nedaří, nebo proč situace dopadá, tak, jak dopadá.

Zdary i nezdary se předně odráží v naší psychice, odráží se i v naší výbavě, kterou jsme si jako duše přinesly na tento svět. Rodíme se proto, abychom mohli (karmicky) napravit své předchozí životy. Rodíme se proto, abychom v tomto životě došli dalšího poznání, dalšího naplnění. A své rodiče – rodinu si vybíráme my, ještě předtím, než dojde ke skutečnému početí nás, coby dítěte.

Není důvod k tomu, být skleslými proto, že se „nedaří vše podle plánu“.

Čarovný krámek: Karty a my, my a karty
Foto: Pixabay.com

Při výkladu se kolikrát setkávám s dotazem: „Co mohu udělat proto, aby to tak zůstalo?“

Karty ukáží, jakým způsobem se v dané situaci zachovat, rozhodnout, ale věřte, že jakékoliv „násilné setrvání“ vám jen vezme energie poznat a zažít něco nového a také věřte, že tím že setrváte i navzdory, dospějete, s největší pravděpodobností ke stejnému výsledku, jen o nějaký ten den, měsíc či rok déle.

Energie, kterou pro tuto situaci investujete, je pouze výdej, který se vám nevrací a vyčerpává vás jak po stránce fyzické, tak po stránce psychické. A opravdu, nic vám nestojí za to, aby jste svou energii vydávali tam, kde jí není dáno v rovnováze, tedy není stejnou měrou přijímána i dávána. Energie je příliš křehká a příliš drahá na to, aby jí bylo plýtváno.

A také věřte tomu, že právě v tuto chvíli „násilného setrvávání“ vás může minout právě to, co si z celého srdce nejvíce přejete.

Karty pohlédnou do vaší duše, udají směr, navedou vás, co je pro vás pozitivní, ale rozhodnutí za vás neudělají.

Podívejte se sami na sebe jako do zrcadla, povídejte si se sebou v zrcadle, zkuste se vcítit do pozice toho druhého, třetího . . . Ať se jedná o partnerský vztah, přátelský vztah, rodinu, práci, a posuzujte se s odstupem, a zkuste se vcítit do Vašich protějšků, jak právě oni celou situaci vnímají.

A hlavně, vnímejte svoje pocity, protože intuici pro správné rozhodnutí v sobě nosíme všichni, jen máme kolikrát strach se jí poddat a věřit jí.

Přeji Vám krásný červen a mějte se rádi přesně takoví, jací jste a nesnažte se pro kohokoliv jiného předělávat, a hlavně nikdy neztrácejte víru v sebe sama.

Marta Lukácsová – Čarovný krámek

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L