Co Olympu chybělo v sobotu, v nedělním zápase bohatě přebývalo

Předposlední pokračování naší domácí šňůry zápasů přineslo první prohru v tomto kalendářním roce. Dobřanští mladíci měli ze začátku štěstí, ale to přeje připraveným a náskok, který si vytvořili, si také s přehledem uhlídali. V podobné situaci jsem byli v neděli ale i my. Zbědovaná sestava Keltů katastrofálně propadla v první třetině a zápas jsme i my zvládli :)

TJ HBC Olymp JH – Snack Dobřany 1:6 (1:3, 0:2, 0:1)

Velmi nepovedená první polovina první třetiny nás v podstatě odstoudila ke hře na druhé housle v celém zápase. Sice se nám podařilo snížit na 1:2, ale gól inkasovaný těsně před koncem vlil nejenom zase klid na čepele dobřanským, ale u nás znamenal i střídání v brankovišti. Nástup do druhé třetiny nebyl také nejlepší a hned za 20 sekund jsme inkasovali počtvrté a popravdě, nálada byla hodně bídná. Na to hosté čekali a svým nepříjemným pohybem víceméně zhatily veškeré naše snahy o zkorigování výsledku. Celkově nevyvedený zápas, který mohl být hodně zajímavý, předčasně rozhodl náš výkon v prvních 10 minutách zápasu… No, ale na druhou stranu to nebyl takový výbuch jako třeba zažili Stars na svém hřišti proti Rondo Teplice :)

Branky: Čapek Martin EQ

Střely: 24:29 | Vyloučení: 6:3 | Využití přesilovek: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: ?

TJ HBC Olymp JH – SK Kelti 2008 (6:0, 1:1, 2:1)

Co Olympu chybělo v sobotu, v nedělním zápase bohatě přebývaloOd deseti třiceti nás čekal soupeř, kterému se povedl den předtím velmi dobrý výsledek. V necelých dvou lajnách potrápili Kelti Přelouč a vybojovali dokonce cenný bod!! My jsme se naštěstí poučili z předchozího zápasu (a to nemyslím volbou jedničky pro tento zápas ;) ) a aktivní hrou jsme soupeře zatlačili a od osmé minuty i převahu začali gólově vyjadřovat. Šest vstřelených gólů v jedné třetině nepamatuje hvězdárenské hřiště již dobrých 6 let (Plzeň-Litice 10:1 – 3.10.2010 (3t 6:0), Hostivař 9:2 (1t 6:0), 21.11.2019, Svítkov Stars 9:3 – 18.10.2009 (3t 6:3)) a zároveň je to vyrovnání rekordu.
Druhá třetina a i ta třetí nic zajímavého nenabídly, snad jenom to, že narozdíl od Remiáše, Matějka svůj hattrick dokonal :) V první třetině se navíc svého premiérového gólu dočkal mladší Zaymlík, Lukáš :)

Branky: 7:40 Ivan Škarda (Zayml P.) EQ, 8:36 Matějka (Plášil, Remiáš) EQ, 10:19 Hunal (Čapek) EQ, 11:20 Remiáš (Plášil) EQ, 14:37 Remiáš (Plášil) EQ, 14:51 Zayml L. (Škarda, Zayml P.), 23:15 Plášil (Zayml P.) PP, 42:25 Matějka (Remiáš) EQ, 44:11 Matějka (Plášil)

No a příští týden na Suchdol !!! Na domácím hřišti od 15:00 přijedou výhrou nad Dobřany namotivovaní suchdolští. O náboj a napětí tento zápas rozhodně ochuzen nebude !!!

Zdroj: Olymp JH