1.6 C
Jindřichův Hradec
2.02. 2023
Prezentace a produkty

ČSOB Jindřichův Hradec: Duo Profit – Náš tip na zhodnocení peněz

Atraktivní kombinace investičního produktu a spořicího účtu

Láká vás potenciál výnosu u podílových fondů, ale stále váháte? I přes složité podmínky, kdy úrokové sazby zůstávají na historicky nízké úrovni, se nám podařilo připravit velmi zajímavou nabídku. Využijte Duo Profit, který v sobě kombinuje výhody spořicího účtu a podílových fondů.

ČSOB Jindřichův Hradec: Duo Profit - Atraktivní kombinace investičního produktu a spořicího účtuProč právě Duo Profit?

  • Kombinace spořicího účtu a investice do podílového fondu.
  • Prostředky na spořicím účtu máte kdykoliv k dispozici, s investicí do podílového fondu získáte potenciál zajímavého zhodnocení.
  • Získáte spořicí účet se zvýhodněnou sazbou až 1,7 % p. a. Úroková odchylka platí po dobu 1 roku.
  • Investici můžete vložit do jednoho fondu nebo rozložit do více fondů.
  • Minimální výše vkladu na spořicí účet nebo do podílového fondu je 30 000 Kč.
  • Poměr mezi investicí a spořicím účtem si vybíráte sami:

Výběr z nabídky investic
V rámci Duo Profit je možné investovat do vybraných fondů z široké nabídky ČSOB. Z aktuální nabídky můžete zvolit např.:

ČSOB Exclusive Airbag Jumper +6
Různá témata, struktury, měny i různé úrovně ochrany vložené investice nebo aktivní správa. Máme pestrou nabídku investičních produktů, ve které si vybere každý.

ČSOB Profilové fondy – Konzervativní, Vyvážený, Vyvážený dividendový, Růstový, Dynamický
Pro každý typ klienta nabízíme konkrétní profilový fond, který svou investiční strategií odpovídá požadavkům a míře tolerance k riziku.

ČSOB Bohatství, ČSOB středoevropský, ČSOB akciový mix, ČSOB Český akciový (PX), ČSOB Realitní mix, ČSOB Akciový fond – Vodního bohatství
Velice zajímavého zhodnocení je možné dosáhnout s akciovými fondy. Vzhledem k možným výkyvům cen těchto fondů je doporučujeme zkušenějším investorům nebo jako doplněk komplexního portfolia klienta

Hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Návratnost investované částky není zaručena. Tento materiál má pouze informační charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku. Obsah tohoto materiálu nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby. Podrobné informace včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině) a v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo v prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině) dostupných na www.csob.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.

ČSOB – Jindřichův Hradec

Nejnovější články

Jitka SuperCleaner nově dezinfikuje ozónem interiér vozu nebo nemovitosti

Miloslav L

Velikonoce v Čajovně U Zámku

Miloslav L

Naturhouse již deset let pomáhá Jindřichohradečákům na cestě za štíhlejší postavou

Miloslav L