Aktuálně

Daniel C. Jackson „Můj romantický příběh“

Daniel C. Jackson "Můj romantický příběh"

Divadlo Pod Palmovkou. Divadelní předplatné skupiny A.

V režii Tomáše Svobody hrají Jan Hušek, Vendula Fialová, Ivana Wojtylová, Jakub Albrecht, Radek Valenta a Barbora Kubátová.

Vtipný, trefný a opravdu ničemu se nevyhýbající příběh jednatřicetiletého Toma a jeho o dva roky starší kolegyně ze zaměstnání Amy, kteří spolu po firemním večírku začnou trochu nečekaně chodit, je vyprávěný nejprve mužem a poté (s náležitě proměněnou optikou) také ženou. Oba pohledy na stejné události se od sebe pochopitelně liší, stejně tak, jako se od sebe odlišují přístupy mužů a žen k lásce a ke vztahům. Společným tématem jsou však v obou případech nedorozumění, citové zážitky z minulosti a neochota či neschopnost být sám sebou.
Můj romantický příběh je divadelní zpovědí jedné generace a nabízí nejen smích a dojetí, ale klade i otázky, na něž všechny generace hledaly, hledají a budou hledat odpovědi – Jak si najít holku, když si myslíte, že jste totální loser? Jak se máte cítit, když jste pohledná žena, je vám 33 a všechny vaše kamarádky jsou již dávno vdané? Jak dostat zástupce opačného pohlaví do postele – a pak v pravou chvíli zase z postele? Jaká metoda je nejlepší, když se chcete vyvléci z možných závazků? Jak proplout životem, aniž by se vás něco skutečně dotklo? A jde to vlastně?

Vstupné 270,-, 260,-, 250,- Kč. Doprodej vstupenek začíná dne 9. 10. 2019 v pokladně KD Střelnice a na www.kultura.jh.cz