Aktuálně

DASTAX – Profesionální tisk Jindřichův Hradec

Tisk Jindřichův Hradec
DASTAX - Profesionální tisk

Profesionální tisk, fototisk, fotografie a fotoobrazy, letáky, vizitky, kalendáře, svatební oznámení, trička a další. Zaručujeme rychlost, tiskovou kvalitu a výhodné ceny.

  • DASTAX - Profesionální tiskVíme, co fotograf potřebuje!

Věříme, že více než 13 let profesionálního fotografování svateb, maturitních plesů, portrétů, produktových a dalších fotografií pro stovky jednotlivců a společnosti jako KPMG, Generali, IBM, Plzeňský Prazdroj a další nám jako týmu Dastax dalo dostatek zkušeností a podnětů k tomu, abychom přesně znali potřeby fotografa pro jeho tištěné fotografie.

  • Víme jaké jsou možnosti a poradíme!

Již 10 let se též jako Dastax orientujeme v oblasti marketingu, známe technologie jednotlivých výrob letáků, fotografií, obrazů na vybavení kanceláří a dalších. Z toho 5 let aktivně tyto materiály sami produkujeme.

  • DASTAX - Profesionální tiskTermín dodání

Fotografie a obrazy, kromě výjimečných případů, tiskneme, vyrábíme a odesíláme během 48 hodin. Pokud máte větší objednávku, může se doba výroby prodloužit, ale o tom bychom Vás předem informovali při přijetí zakázky.

  • Tiskneme především pro fotografy

Víte, že přes 90 % zakázek nám do Dastax posílají právě profesionální fotografové? Nafocením a úpravou fotek to nekončí. Pokud odevzdáte stoprocentní práci a Vaši klienti si pak tyto fotky nechají vytisknout “kdovíkde”, stále je to Vaše reklama… Většina přátel i rodiny uvidí právě ty tištěné fotografie. Odevzdávejte kvalitu, za kterou můžete ručit a dejte lidem ke každému focení alespoň pár profi fotek ať ví, jak ve skutečnosti mají vypadat…

  • Nabízíme kompletní servis

Netiskneme pouze fotografie a obrazy. Dokážeme Vám poskytnout kompletní servis – potiskneme též CD/DVD, v případě zájmu hotové zásilky posíláme rovnou k Vašim klientům, abyste nemuseli přeposílat a ušetřili poštovné i čas. Vyrábíme placky a zprostředkováváme výrobu vizitek, letáků, bannerů a veškerých dalších tiskovin. Co sami netiskneme, na to máme kvalitní dodavatele po celé ČR, kteří nám zajistí maximální kvalitu a servis na jakýkoliv druh poptávky.

  • Fotografie na míru

V Dastax Vám vyrobíme fotografie na míru v jakémkoliv rozměru si budete přát. Tiskneme na velikou roli a řežeme ručně. U nás se nemusíte bát velkých ořezových okrajů (spadávek). Vyrobíme Vám tedy fotografie do netradičních rámečků, čtvercové fotografie, fotografie “ala polaroid” a mnoho dalšího. Stačí nám napsat co potřebujete 🙂


Profesionální tisk fotografií – další informace a ceny

Obrazy a plátna – další informace a ceny 

Letáky, vizitky, kalendáře, svatební ozn., trička a další… – další informace a ceny

  • DASTAX - Profesionální tisk - Jindřichův Hradec
  • DASTAX - Profesionální tisk - Jindřichův Hradec
  • DASTAX - Profesionální tisk - Jindřichův Hradec

 

Mapa: DASTAX – Profesionální tisk Jindřichův Hradec