6.7 C
Jindřichův Hradec
1.04. 2023
Články

Dětem při pekelně zábavném odpoledni zazpívá Saxana

V sobotu 3. prosince ve 14:00 hodin startuje na náměstí Míru program pekelně zábavného odpoledne tentokrát s hlavním hudebním hostem pro děti – pohádkovou Saxanou.

Dětem při pekelně zábavném odpoledni zazpívá SaxanaProgram pro obyvatele a návštěvníky Jindřichova Hradce již po šesté připravilo město Jindřichův Hradec ve spolupráci s dalšími organizacemi a institucemi. Jako první potěší dětské i dospělé publikum pohádková Saxana Petra Černocká, jejíž vystoupení je naplánováno na náměstí Míru od 14.00 do 15.00 hodin. O čtvrt hodiny později budou vylosováni výherci hodnotných cen, kteří se v letošní turistické sezóně zapojili do soutěže s interaktivním průvodcem Jindřichovým Hradcem. Program se poté přesune na Dobrovského náměstí, kde v 15.30 hodin dojde na vyhodnocení vánočních stromečků, které zdobily děti z jindřichohradeckých mateřských a základních škol. Na příchod andělů, čertů a Mikuláše se mohou ti nejmenší těšit v 16.15 hodin. Připravený program zahrnuje také hrátky čertů karbaníků, ukázku Luciferova trůnu, děti si mohou dát pekelný čaj z kotlíku nebo nakreslit obrázek do Pekelné knihy hříchů. Za své snažení, odvahu, básničku, písničku nebo hezký obrázek dostanou dětští návštěvníci sladkou odměnu.

Akci pořádá město Jindřichův Hradec ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec. Partnery akce jsou Fruko-Schulz s. r. o., Týdeník Jindřichohradecka, RADIOHOUSE s. r. o. a Jindřichohradecká televize.

Zdroj: Město J. Hradec

Náhledové foto: Martin Kozák

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L