6.9 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Články

Do Hradce zavítá Cirkus Arlet

Dne 4. března proběhne premiéra cirkusu Royale Cirque Arlet na Tyršově stadionu v Jindřichově Hradci. V den premiéry je SUPERAKCE – vstup pouze 100 Kč na osobu!

  • 4. 3. 2016 (pátek) od 17:00
  • 5. 3. 2016 (sobota) od 14:00
  • 6. 3. 2016 (neděle) od 11:00

Do Hradce zavítá cirkus ArletDiváci se mohou těšit na artisty z Francie, Německa, Maďarska a Čech. V  programu vystupuje mnoho zvířátek, na které se mohou děti přijít podívat a to každý den od 10:00. Mezi čtyřnohé svěřence cirkusu patří například exotičtí jednohrbý velbloudi tzv. dromedáři, afričtí barevní oslíci, afričtí lvi a lvice, bengálští tygři, burští kozlíci, lamy alpaky, shetlandští poníci, fríští koně a samozřejmě cvičení pejsci.  Návštěvníci se mohou těšit mimo jiné na smíšené vystoupení bengálských tygrů, afrických lvů a lvic, které úspěšně reprezentovalo Českou Republiku v zahraničí. Atrakcí programu  je vzácný zlatý tygr – pouze v cirkuse Arlet!

Nechte se alespoň na tyto dvě hodiny vytrhnout z dnešního uspěchaného světa. Nechte se vtáhnout vůní pilin a kouzlem romantiky do světa zcela odlišného do světa cirkusu. Zavzpomínejte na dobu svého dětství a dopřejte stejné zážitky i svým dětem. Žasněte spolu s nimi nad výkony artistů a akrobatů, zasmějte se našim klaunům a obdivujte umění i trpělivost drezérů a krásu předváděných zvířat, která neodmyslitelně patří ke kouzlu cirkusu.

Neváhejte a navštivte nás v novém moderním šestistožárovém cirkusovém stanu italské výroby od špičkové firmy AM Teloni Mioty, který se tak alespoň na chvíli stane chrámem vašich vzpomínek a romantických snů.

Na webových stránkách www.cirkusarlet.cz si mohou návštěvníci vytisknout slevový kupón na vstupenku. Více informací na telefonu: 604 602 406.

Do Hradce zavítá cirkus Arlet

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L