Po dvou prohrách se dnes utkají volejbalistky Slovanu na domácí půdě s Pískem.

Volejbalistkám jindřichohradeckého Slovanu se ve dvou posledních utkáních nedařilo a z Českých Budějovic i z Tábora si vezou prohry. Dnes je můžete přijít podpořit na domácím hřišti proti Písku.

TJ Slovan x Písek

2. 11. 2017

Objektivam Martina Kozáka: Dvě hodiny volejbalového napětí (Slovan J. Hradec - Loko Č. B. 2:3)

Dnes přivítají jindřichohradecké volejbalistky na domácí půdě hráčky Písku. Písek zatím všechna svá utkání v letošní sezóně prohrál, favoritem jsou tak domácí hráčky. Fandit jim můžete přijít ve 20:00, kdy začíná utkání v malé tělocvičně Sportovní haly.

TJ Slovan x Meteor České Budějovice 0:3

19. 10. 2017

V tomto zápase se střílelo ostrými náboji! Utkání mělo vysokou kvalitu, dlouhé výměny plné tvrdých smečí. Bohužel se domácím hráčkám nevyhnuly série nepřesných příjmů a soupeř vždy odskočil ve skóre na pohodlný rozdíl, který si vždy do konce setu udržoval. Ačkoliv se podle výsledku 0:3 (-18,-16,-22) může zdát, že byl zápas jasnou záležitostí a převahou hostí, není to pravda.

Hráčky Slovanu J. Hradec se snaží postavit nepříjemné situaci s absencí nahrávaček a přeučit v běhu sezóny smečařky na nahrávačky. Snaha je to úspěšná, pomalými kroky získávají nové nahrávačky jistotu. Přejme jim zlepšení i do dalších zápasů!

Tábor x TJ Slovan 3:2

26. 10. 2017

Utkání Slovanu J. Hradec s volejbalistkami Tábora bývají vždy velmi vyrovnané. Nebylo tomu jinak ani tentokrát! Pomalejší rozjezd v prvním setu napravily hráčky Slovanu ve druhém a třetím setu. Za stavu 2:1 se už v myslích hráček Slovanu schylovalo k jasnému konci, ale nepodařená koncovka poslala utkání do tiebreaku. Odhodlaně se chtěly volejbalistky Slovanu postavit nelichotivé bilanci posledních let – tedy pokud se na táborské palubovce uchýlilo utkání do tiebreaku, vždy hráčky Slovanu prohrály. Tiebreak začaly odhodlaně a strany se otáčely za stavu 8:3 v jejich prospěch. Těžko říct, zda polevením v koncentraci nebo úspěšnějším servisem domácích se utkání vyrovnalo a kvůli pár nedorozuměním hostů v koncovce opět slavilo domácí družstvo vítězství v tiebreaku.

3:2 (18,-23,-24,21,14)