21.2 C
Jindřichův Hradec
27.05. 2024
Články

Fantazium v Roseči není jen svět plný fantazie

Málo kdo ví a jen hrstka z vás si všimne, že k tomu všemu co děláme, působíme částečně na Chráněném trhu a zaměstnáváme tak lidi s handicapem, kteří už jsou nedílnou součástí našeho parku Fantazia. To hlavně oni dopřávají našemu parku péči a svou práci vykonávají celým svým srdcem. 

K této činnosti potřebujeme i finanční podporu na zrealizování kroužků pro děti ze sociálně slabších rodin a děti s handicapem. Pořádáme pro ně příměstské tábory, učíme je novým věcem a stejně tak oni učí nás. Snažíme se vymýšlet stále nové a nové projekty, které budou přínosem, ale i zábavou.

Tuhle skvělou a občas velmi náročnou práci nám umožňuje vykonávat dotační podpora, ale hlavně vy. A jelikož nám dotační podpora na tyto aktivity končí, věříme, že díky vám a vaší pomoci to vše zvládneme a budeme nadále moci pokračovat ve všem, co jsme za ty roky vybudovali.

A  jak nám nejlépe můžete pomoci? Tím, že zavítáte k nám do parku Fantazium v Roseči. Vezměte svou rodinu, přátele a přijďte si užít krásný den plný fantazie. Projdete si naučné, hravé, ale i zapeklité stezky. Vytvoříte si něco na památku v naší tvořivé dílně, něčemu se přiučíte v muzeu Fosilií a pak si můžete u šálku dobré kávy a drobného občerstvení povykládat, že tahle práce a pomoc MÁ SMYSL.

Zuzana Bidařová