6.7 C
Jindřichův Hradec
4.03. 2024
Články

FORD TRANSIT BESTSELLER již za 521 000Kč bez DPH

Přijďte si vyzkoušet FORD TRANSIT BESTSELLER do autosalonu FOPO II

FOPO II – autorizovaný prodej a servis Ford představuje vůz FORD TRANSIT BESTSELLER, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu  na Otíně.

FORD TRANSIT BESTSELLER již za 521 000 Kč bez DPH

Vyberte si z nejprodávanějších variant s bohatou standardní výbavou ve verzi Trend BESTSELLER. Verze s motorem o výkonu 130 k s objemným nákladovým prostorem 10m3 a nosností téměř 1 400 kg je k dispozici za 543 900 Kč. Větší provedení s prostorem 11,5 m3 je za příplatek 21 000 Kč*. Největší varianta s rozvorem L4 a prostorem 15,1 m3 je v nabídce již za 9 600 Kč měsíčně*. Všechny vozy jsou navíc standardně kryty zárukou Ford Protect na 5 let / 200 000 km**.

Přijďte si vyzkoušet FORD TRANSIT BESTSELLER do autosalonu FOPO IITransit Van 350 L2 Trend 130 k, přední pohon, nákladový prostor 10 m3 (s vysokou střechou za příplatek až 11,2 m3)
Transit Van 350 L3 Trend 130 k, přední pohon, nákladový prostor 11,5 m3 (s vysokou střechou za příplatek až 13 m3)
Transit Van 350 L4 Trend 130 k, zadní pohon, nákladový prostor 15,1 m3

Provedení Trend BESTSELLER obsahuje bohatou standardní výbavu:

  • Klimatizaci
  • Autorádio s Bluetooth
  • Tempomat
  • Parkovací senzory vpředu a vzadu
  • Palubní počítač
  • Mlhové světlomety vpředu
  • Statická odbočovací světla

Ford Transit je nekompromisní, houževnatý a vytrvalý. Vyrábí se v několika variantách lišících se nosností, počtem přepravovaných osob a velikostí prostoru pro náklad. Nová generace naftových motorů je vždy spojena s pětistupňovou převodovkou a agregáty dosahují vysokých hodnot točivého momentu. Přestože je Ford Transit především pracovním vozem, dokáže dnes nabídnout pokrokové technologie jako jsou např. adaptivní tempomat, varování před opuštěním jízdního pruhu nebo třeba osvětlení nákladového prostoru LED technologií.

Transit Van je 2-3místný vůz s velkým nákladovým prostorem o objemu až 15,1 m3. Verze Kombi Van a DCiV nabízí 5-7 míst, které za druhou řadou sedadel nabízí objemný nákladový prostor. Devítimístná verze Kombi je určena především pro převoz větších skupin osob. Bus M2 převeze až 18 osob včetně řidiče. Provedení podvozku s jednokabinou nebo dvojkabinou je vhodné pro nejrůznější nástavby.

Nabídka pro podnikatele, uvedená cena bez DPH. Kompletní ceník i s DPH naleznete zde.

Jistota v problematických situacích

Inteligentní pohon všech kol (AWD) dokáže měnit rozdělení hnací síly podle toho, zda zrovna jedete po mokrém, suchém nebo namrzlém povrchu. Podle momentální potřeby dokáže poslat více síly na přední, nebo naopak na zadní kola. Výsledkem je výjimečná ovladatelnost a také nižší spotřeba, protože systém připojuje zadní kola jen v případě potřeby.

Vaše dodávka: vaše kancelář

Díky vestavěnému mobilnímu připojení nebylo vyřizování pracovních záležitostí na cestách nikdy tak snadné jako dnes. V kabině najdete prvky navržené tak, abyste měli vždy vše snadno po ruce. Jsou zde dvě 12 V zásuvky, vstup pro externí audio zařízení i USB vstup, dále držáky nápojů i místo pro notebook nebo složky formátu A4 pod sedadlem.

Zvýšený výkon. Snížené emise.

Vznětové motory Ford EcoBlue 2.0 l v Transitu splňují přísné standardy emisní normy Euro 6, které nařizují snížení emisí oxidů dusíku (NOx) o 55 procent oproti standardu Euro 5.

Nepřetržitá ochrana proti převrácení

Systém ochrany před převrácením s unikátním snímačem rychlosti naklánění pomáhá udržet všechna kola bezpečně na zemi. Užitečný je zejména při jízdě s vysokým těžištěm nebo v zatáčkách se sklonem vozovky k vnější krajnici.