Aktuálně

Fotbal je zpět: domácí FK J. Hradec 1910 vyzve v neděli Sedlčany

Nový soutěžní ročník Divize A začal pro fotbalisty FK Jindřichův Hradec 1910  již minulý víkend v Berouně (2:1, za FK JH 1910 gól Filip Votava), a již tuto neděli 8. srpna v 16.00 vyběhnou hráči na domácí trávník proti TJ Tatranu Sedlčany. FK Jindřichův Hradec 1910

Nová sezóna přinesla i několik změn v  kádru hradeckého klubu. V týmu již nebudou dále pokračovat zahraniční fotbalisté, také několik hráčů změnilo působiště a naopak několik nových tváří v klubu přivítali. Mladé ale perspektivní mužstvo jde do další divizní sezóny s pokorou. Hlavním cílem je nejen záchrana, ale také ambice poprat se o klidnější umístění v divizní tabulce.

Přehled změn v kádru FK:

Odchody: Michael Amaglo (návrat do ciziny), Raymond Darkeh (návrat do ciziny), Jaroslav Cech (odchod do Rakouska), Jakub Laszák (ukončené hostování), Martin Škoda (odchod do Hluboké n./Vlt.), Tadeáš Jindra (hostování Peč).

Příchody: Petr Koktavý (dříve Jiskra Třeboň), Adam Vaš ( Slavoj Žirovnice), Filip Waník (MAS Táborsko), Kevin Strejček (SK Dynamo ČB jun.), Adam Šmíd (SK Dynamo ČB “B”), Matěj Distel (Centropen Dačice).

Kompletní soupisku si můžete prohlédnout na https://www.fkjh1910.cz/muzstva/detail/1-a-tym

 

 

Mapa: