0.1 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Fotbalová přípravka opět vítězila

Druhý turnaj během dvou po sobě následujících víkendů sehrála jindřichohradecká mladší přípravka (ročníky 2009 a mladší). Tentokrát se kluci zúčastnili tradičního jednodenního turnaje pořádaného Kominictvím Loukota ve sportovní hale v Kunžaku. Turnaj byl opět skvěle organizačně zajištěn a malí fotbalisté se mohli bavit svou oblíbenou hrou.

Fotbalového turnaje se zúčastnilo 7 celků z Jindřichova Hradce (A a B-tým), Dačic (A a B-tým), Nové Bystřice, Strmilova a pořádajícího Kunžaku. Hrálo se systémem každý s každým, zápasy měly tempo, přihrávka střídala přihrávku, po krásných akcích padaly krásné góly, brankáři předváděli náročné zákroky pro diváky, hrálo se fair play, nikdo se nezranil a i výroky sudích vykazovaly vysokou míru profesionality.

Zkrátka bylo na co se dívat a je zapotřebí poděkovat Kominictví Loukota za skvěle připravený turnaj a krásné ceny. Je málo hezčích pohledů, než na spokojené tváře dětí, a to kominický mistr Loukota dokázal. Bravo!!!

A jak to celé dopadlo?

Po pěti vítězstvích a jedné remíze brali první místo hráči Jindřichova Hradce A, střelcem turnaje byl vyhlášen hradecký Adam Soukup.  Na druhém místě se umístila Nová Bystřice a na třetím Dačice A. Tým Jindřichova Hradce B turnaj zakončil na skvělém čtvrtém místě. Oba jindřichohradecké týmy do bojů opět vedl zkušený mládežnický trenér Jan Beneš.


 

Úspěch malých hradeckých fotbalistů

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L