-3.7 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Objektivem Amálie Buřilové

Fotila Amálie Buřilová: Vajgarský Kapr 2014

A je to za námi. Vajgarský Kapr 2015 Gladiátoři.
Fotila Amálie Buřilová: Vajgarský kapr 2014Přes půl roku vymýšlení programu a další čtyři měsíce intenzivních a náročných příprav. Třikrát týdně plavání v podvečerních hodinách s dětmi, mezi tím několik společných schůzek (občas i v Kozlovně, spíše většinou), plánování co, kdo a jak bude dělat. Po té ve večerních hodinách po plavání, nebo o víkendech nácvik soubojů Amazonek a Gladiátorů. Nejdříve na měkkých žíňenkách a pak na tvrdých parketách. Aby toho nebylo málo přibyly nácviky nástupů, vstupů a soubojů na sále v KC Jitka. Ve večerních hodinách výroba kostýmů a zbraní. Hodně bezesných nocí, stresu a i rodinných neshod  🙂

Fotila Amálie Buřilová: Vajgarský kapr 2014Jednání se sponzory,všemi organizacemi a jednotlivci, co se na akci účastnily.
Poslední týden před akcí gradoval a nervozita se stupňovala. V pátek den před akcí potápění na bazénu a generálka v pozdních večerních hodinách v v KC Jitka. Do 00.30 hodin. Vím, že jsem byl hodně nervozní a chvílemi nesnesitelný. Ale to jenom, proto aby se všechno povedlo. Vím, že s týmem lidí, které mám kolem sebe včetně rodiny to vždycky dokážeme. A dokázali jsme to.
Účast byla velká a větší než v předešlých letech. Jak psala Michaela, radost, smích, slzy dojetí a myslím hlavně, že úplně jiný zážitek, Slíbil jsem všem, že akce bude jiná, než akce v minulých ročnících. A věřím, že jsem slibu dostál.
Poděkování patří panu Peckovi majiteli KC Jitka za velkou trpělivost při zapůjčování sálu. Všem sponzorům, Městu Jindřichův Hradec. Dobrovolníkům nejvíce !!!!!! Obci Pluhův Žďár za výrobu Římského vozu, Radimovi Benešovi a Střední odborné škole Jáchymova ulice v JH řidiči panu Dusíkovi za zajištění svozu na akci. Kameraman Zdeněk Šlechta Videostudio za video projekci,vedení Plaveckého bazénu, MC Astacus , potápěčům a dalším…….
Ale hlavně Grigorij Gizzy Orljanski za velkou pomoc. Tento hoch nám nezištně pomáhá už několik let. Svoje zkušenosti a známosti dokáže využít dokonale a vždy ku zdaru. Tímto mu moc děkuji a všem doporučuji jeho služby.

Já osobně si v sobě nesu silný zážitek, který ve mě přetrvá hodně dlouho.
Už se těším na fotky a video a za rok zase na shledanou.
Ave

Ivan Jůna – vedoucí SK Kapři

Foto: Amálie Buřilová

Fotogalerie z potápění a plaveckých závodů:

Fotogalerie z večerního programu v KC Jitka:

Nejnovější články

Ohlédnutí za rokem 2022 v Muzeu Jindřichohradecka | fotogalerie

Miloslav L

Fotila Jana: Prosincové a listopadové fototoulky Jindřichohradeckem

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě III. | Fotila Amálie

Miloslav L