-0.5 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Akce Vašimi objektivy

Fotogalerie: Plastikovým modelářům se soutěže vyvedly

Máme za sebou další ročník Juniorkitu a druhý ročník Jindřichohradecké růže. Letošního ročníku se zúčastnilo 186 zaregistrovaných soutěžních modelů v obou soutěžích, v přibližném poměru 60/40 ve prospěch mladých nadějí ku seniorům. Pěkných modelů se sešlo opravdu hodně, bylo na co se dívat.  

Fotogalerie: Plastikovým modelářům se soutěže vyvedlyDiskuse nad postavenými modely probíhaly prakticky po celou výstavní dobu, a to nejen mezi zúčastněnými modeláři, ale i mezi modeláři a laickou veřejností, která na soutěž, především v dopoledních hodinách zavítala opravdu v hojném počtu. Počasí nám přálo, lákalo k procházkám, tak se dostalo i na nás.

Po čtrnácté hodině, kdy se dokončila příprava diplomů a výsledkových listin, pak proběhlo slavnostní vyhlášení oceněných modelářů. Ocenění junioři si kromě diplomů odvezli i věcné ceny, které byly zakoupeny ze sponzorských darů města Jindřichův Hradec a místních firem. Senioři si odvezli za oceněné modely pohár jindřichohradecké růže a tekutý kabát v podobě modelářského rumu. Vyhlášeno bylo i několik speciálních cen, mimo jiné za nejvzdálenější přihlášený model, cena Města Jindřichova Hradce nebo cena Klubu historie letectví JH a v neposlední řadě cena Klubu plastikových modelářů J. Hradec a cena mediálního partnera Rádia Beat.

Z pořízených fotografií je vidět, že obě soutěže jsou již docela dobře zavedené a doufáme, že v dalším ročníku již překonáme hranici 200 přihlášených modelů!

Účastníkům tímto děkujeme za účast, těšíme se na shledanou opět za rok a na obdobných soutěžích v jihočeském kraji, děkujeme za účast prodejcům modelů a v neposlední řadě všem sponzorům.

Roman Soudek, Klub plastikových modelářů Jindřichův Hradec

Nejnovější články

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Tříkrálová sbírka na Jindřichohradecku byla rekordní

Miloslav L

Valentýnské menu v restauraci Pod Zámkem

Miloslav L