10.2 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2023
Archivní

Soukromý: GBA Lions Jindřichův Hradec vs. BK JIP Pardubice

  • 30. 10. 2021 (sobota), 
  • Sportovní hala Jindřichův Hradec,

Tuto sobotu 30.10. v 18:00 vyzveme na našem hřišti BK JIP Pardubice. Pardubice zatím drží bilanci 5/2 a jsou na 4. místě soutěže. Minulou sezónu tento tým obsadil 5. příčku KNBL.

Pardubice mají řadu nebezpečných hráčů. Jejich hlavní rozehrávač Tomáš Vyoral, který má zkušenosti i z naší národní reprezentace, vede celou soutěž v asistencích. Mezi jejich další opory patří David Pekárek, Dantez Walton, Kamil Švrdlík, Petr Šafarčík a Phil Henry. V dresu Pardubic můžeme najít dva odchovance Get Better Academy Davida Pekárka a Matěje Burdu.

Trenérem Pardubic je Dino Repeša, který v minulé sezóně vyhrál cenu pro nejlepšího trenéra roku. Jeho asistentem je Adam Konvalinka.

Předzápasový komentář našeho hlavního trenéra Gilberta Abrahama:

Tým Pardubic je velmi zkušený, dobře vedený a můžeme zde najít dva hráče, které jsem trénoval v Get Better Academy, a které v naší organizaci všichni dobře známe. Jde o Davida Pekárka a Matěje Burdu, přejeme jim jen to nejlepší a těšíme se na náš vzájemný zápas. Pardubice mají několik velmi nebezpečných hráčů. Například Tomáš Vyoral, Phil Henry a Dantez Walton jsou vynikající jak v obraně, tak v útoku. Musíme omezit jejich rychlý přechod do útoku, a také jejich volné střely, pokud v tomto zápase chceme pomýšlet na úspěch.

Začínáme v 18:00, buďte u toho v naší sportovní hale v Jindřichově Hradci!

Zápas bude také vysílán na TVcom.

Nejnovější články

Vlastimil Čapka: Cesta dovnitř i ven | Muzeum fotografie a MOM

Miloslav L

Dětský den na Farské louce | Lomnice nad Lužnicí

Miloslav L

Dětský den v Suchdole nad Lužnicí

Miloslav L