Gymnastky uspěly v Budějovicích a zvou na sobotní závody v Hradci

14. května se uskutečnil Pohár města České Budějovice 2016 ve sportovní gymnastice dívek. Naše gymnastky si zde vedly dobře.

• Kategorii základní stupeň vyhrála Anna Holická, 5. Anna Dvořáková a 8. Anna Vendlová. V konkurenci 20 závodnic.
  • Mladší žákyně (24 závodnic) obsadily 4. místo Karolína Maryšková a 6. místo Lucie Šoršová.
  • Starší žákyně (15 závodnic) obsadili 6. místo Eliška Krajňaková, 11. místo Nela Krajňaková
  • Žákyně B (12 závodnic) obsadila 5. místo Magdaléna Picková
  • Juniorky B (3 závodnic) 2. místo Barbora Kešnarová

Oddíl sportovní gymnastiky J. Hradec zve všechny příznivce tohoto sportu na 1. ročník Memoriálu Karla Parmy. Uskuteční se tuto sobotu 21.5. 2016 v tělocvičně TJ Slovan J. Hradec od 9 hodin. Je již přihlášeno 90 závodnic a těšíme se na pěkné výkony našich i ostatních dívek. Chceme tímto i vzpomenout na našeho dlouholetého trenéra, předsedu a činovníka Karla Parmu, který před necelým rokem náhle zemřel. Přijďte se podívat a fandit. Závod bude probíhat až do 16 ti hodin.