-4 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Roman Pišný

Házená: Akademie ukončila sezonu jindřichohradecké házené

Mistrovský ročník 2013/2014 házené klubu TJ Házená Jindřichův Hradec sice jako poslední ukončila přípravka na soutěžním turnaji ve Strakonicích v sobotu 7. června, ale už den předtím proběhlo loučení se sezónou při tradiční „Akademii“. Uskutečnila se v areálu Sportcentra Bobelovka v Otíně.

Autorka foto: Iveta Brabcová.

Sešel se tam celý klub, všichni hráči a hráčky, trenéři, vedení. „Bylo o nás perfektně postaráno. V programu byly soutěže udělané tak, aby se jich mohli účastnit všichni přítomní, bilancoval se mistrovský ročník, oceněni byli nejúspěšnější jednotlivci, opekli jsme si buřty a popřáli jsme si navzájem zasloužený odpočinek a hodně sil do další sezóny,“ popsala dění trenérka družstev přípravky a mini žactva Iveta Brabcová. „Akademie“ se zúčastnili o rodiče dětí, protože i oni se svou podporou a pomocí podíleli na řadě akcí, na nichž oddíly TJ Házená startují nebo je uskutečňují.

Pokaždé jsou při rozloučení se sezónou vyhlášeny tři nejlepší střelkyně z každého družstva klubu, a to od kategorie mini žactva až po ženy. Například mini žákyně Adéla Brabcová nejenže se svými zaokrouhlenými sty góly byla nejlepší střelkyní svého družstva, nýbrž vyhrála i pořadí kanonýrů celého přeboru Jihočeského kraje. V mezinárodní interlize se zase prosazovala Kateřina Krupicová, jež nastřílela 154 branek. Byla sedmou nejlepší střelkyní v konečném hodnocení W.H.I.L. a k tomu se stala druhou nejúspěšnější exekutorkou sedmimetrových hodů.

Nejlepšími střelkyněmi jednotlivých družstev TJ Házená J. Hradec se v sezóně 2013/2014 staly zleva mladší žákyně Natálie Maxová a Natálie Tržilová (obě 81 gólů), starší žákyně Michala Hauserová (102), mladší dorostenka Kristýna Hanzalová (79), starší dorostenka Michaela Vlková (143), Kateřina Krupicová (154) z týmu žen WHIL a mini žákyně Adéla Brabcová (100).Při "Akademii" TJ Házená J. Hradec byli v družstvu mini žactva odměněni za výkony v mistrovské sezóně 2013/2014 vpředu zleva nejlepší střelkyně Adéla Brabcová, nejuniverzálnější hráčka Vendula Častová, nejtýmovější hráčka Barbora Heřmánková a druhá nejúspěšnější střelkyně Valentýna Hauserová. Vzadu stojí třetí nejlepší kanonýrka družstva Markéta Spurná a skokan roku Jan Dobeš.

Nejlepší střelkyně TJ Házená 2013/2014

Mini žákyně

Mladší žákyně

Starší žákyně

1.

Adéla Brabcová

100

1.

Natálie Tržilová

81

1.

Michala Hauserová

102

2.

Valentýna Hauserová

27

1.

Natálie Maxová

81

2.

Eliška Kovářová

92

3.

Markéta Spurná

18

2.

Klára Florková

51

3.

Elizabeth Kolářová

25

3.

Agáta Hauserová

45

Mladší dorostenky

Starší dorostenky

Ženy

1.

Kristýna Hanzalová

79

1.

Michaela Vlková

143

1.

Kateřina Krupicová

154

2.

Sabina Jasanská

76

2.

Sabina Jasanská

44

2.

Zuzana Kohoutová

81

3.

Hana Olšarová

69

3.

Hana Olšarová

26

3.

Barbora Eliášová

68

Roman Pišný

více sportu na http://ventilator.websnadno.cz

Nejnovější články

Ve Studené je od víkendu v provozu lyžařský vlek a běžecké stopy jsou upravené!

Miloslav L

Házenkářky ukončily podzimní ligovou část výhrou v Havlíčkově Brodě

Miloslav L

V posledním domácím utkání podzimní části 1. ligy porazily házenkářky Otrokovice

Miloslav L