-3.7 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Články

HC Střelci J. Hradec zvou své příznivce na středeční zastupitelstvo

Vážení příznivci HC Střelci JH. Dovolujeme si Vás touto cestou požádat o Vaši účast na středečním zastupitelstvu města JH. Pokud Vám není lhostejná budoucnost našeho klubu HC Střelci, tak jen svou účastí ukážete, že Vám na mládežnickém hokeji záleží. Začátek je v 16:00 sál na Střelnici.

HC Střelci J. Hradec zvou své příznivce na středeční zastupitelstvoPokud budete chtít osobně na zastupitelstvu vystoupit, je třeba dorazit dříve a zapsat se. Nedopuste další manipulaci s dotacemi, které patří našim dětem, aby mohli sportovat. Jde o klíčové rozhodnutí a den „D“, kdy se rozhodne o tom, zda-li HC Střelci dostanou alespoň takovou dotaci, aby mohli ve své činnosti pokračovat. Přijďte se sami zeptat zastupitelů.

„PROČ HC STŘELCI MAJÍ DOSTAT JEN JEDNU PĚTINU TOHO, CO JE URČENO NA HOKEJ? I když dětské kategorie mají nejpočetněji zastoupené.! Potřebujeme Vaši podporu jako nikdy předtím! Čím více nás tam bude, tím lépe!

Děkujeme – za HC Střelci Zdeněk Ondřej a Petr Šachl


Spolek ledního hokeje Jindřichùv Hradec (SLH JH) vznikl 7.4.2014 jako alternativa pro ty děti a HC Střelci J. Hradec zvou své příznivce na středeční zastupitelstvorodiče, kteří se rozhodli již dál nepůsobit v KLH Vajgar a zároveň pro nové malé hokejisty. Rovněž se SLH JH stal členem ČSLH. Snahou při vzniku bylo přilákat na zimní stadion větší počet malých dětí a obnovit, dnes již dle našeho mínění, zašlou slávu jindřichohradeckého hokeje. Na samém počátku měl SLH JH čtyři desítky členů, avšak během roční práce došlo k navýšení členské základny na více než sto členů (mladších 19 let). Během uplynulé sezóny se již přihlásily do soutěží řízených ČSLH tři kategorie hráčů, hrajících pod SLH JH. Zároveň se podařilo do městského Zimního stadionu Jana Marka díky projektu „Děti do pohybu“ přilákat na kurzy bruslení určené pro mateřské školy více než 200 předškoláků z Jindřichova Hradce či míst a obcí na Jindřichohradecku. Rovněž nábor nových hokejistù zaznamenal velký nárůst, kdy v časech hokejového náboru do SLH JH se pohybovalo na ledové ploše více než 60 malých bruslařů. Jak bylo uvedeno výše, některé kategorie se již zapojily do oficiálních soutěží řízených ČSLH, jiné pak z důvodu nevyřešeného problému s registračními průkazy sehrály celou řadu přátelských či turnajových utkání. SLH JH uspořádal v Jindřichovì Hradci 12 turnajů, z nichž některé byly s mezinárodní účastí s kluby z Rakouska či Ruska. Máme-li pak uvést výčet jednotlivých utkání dle kategorií, pak jednotlivé kategorie reprezentovaly Jindřichùv Hradec s takovýmto výčtem: kategorie ročníku narození 2008 (38 utkání … z toho 8 mistrovských), kategorie r. nar. 2007 (63 utkání … z toho 10 mistrovských), kategorie r. nar. 2006 (61 utkání … z toho 4 mistrovské), kategorie r. nar. 2005 (46 utkání), kategorie ml. žáků – r. nar. 2003, 2004 (68 utkání).

Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům a sponzorům za dosavadní podporu a spolupráci. Dík za finanční podporu samozřejmě v nemalé míře patří i Městu Jindřichův Hradec a pevně věříme, že tato spolupráce a podpora bude pokračovat i v nové sezóně 2015/2016, tak aby nedošlo k likvidaci SLH JH.

HC Střelci Jindřichův Hradec

 

 

Nejnovější články

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Tříkrálová sbírka na Jindřichohradecku byla rekordní

Miloslav L

Valentýnské menu v restauraci Pod Zámkem

Miloslav L