HC Vajgar sehraje odvetu kvalifikace o postup do 2. ligy

V sobotu 6. dubna od 18.15 sehraje HC Vajgar Jindřichův Hradec druhé utkání kvalifikace o postup do 2. ligy proti HC Wolves Český Těšín. V prvním utkání série se z vítězství radoval soupeř v poměru 5:2, o to zajímavější a bojovnější hokej se však dá na Zimním stadionu Jana Marka v sobotu očekávat.

Série se hraje dva duely.

Pokud v sobotu HC Vajgar prohraje či odveta skončí remízou, vítězem série budou HC Wolves.

Pokud skončí odvetný zápas vítězstvím HC Vajgar v poměru o méně než 3 branky (což je rozdíl ve skóre po prvním zápasu, který skončil 5:2) budou vítězem kvalifikace také HC Wolves.

Pokud skončí druhé utkání stejným brankovým rozdílem, jako utkání první, tedy vyhraje-li HC Vajgar o tři góly, bude následovat 5-minutové prodloužení, případně nájezdy.

Zvítězí-li vajgarští v odvetě více než o tři góly, např. poměrem 6:2, postupují do 2. ligy, neboť první utkání skončilo 5:2 ve prospěch jejich sobotních hostů.