HC Vajgar stále žije nadějí na play off

Po sobotním utkání HC Vajgar Jindřichů Hradec proti TJ Jiskra Humpolec (4:3 v prodl., statistika níže) stále žije naděje, že fanoušci jindřichohradeckého hokeje uvidí zápasy play off Krajské ligy. Jistotu play off získal po předposledním kole sobotní soupeř Vajgaru z Humpolce, který se nachází na sedmém místě tabulky a vyřazovací část mu již jistě neunikne. Na osmém a devátém místě se seřadil HC Vajgar společně s HC Tábor s rovným ziskem 35 bodů. Na desátém místě je před posledním kolem Spartak Soběslav s 34 body.

Pokud tedy v neděli 4.3. od 17.00 hodin  borci Vajgaru porazí čtvrtý tým tabulky Krajské ligy HC Vimperk a HC Tábor ztratí jakýkoliv počet bodů v aktuálně třetí Radomyšli, do play off postoupí hradecký klub. Pokud bude Tábor bodovat naplno, postoupí do play off právě celek Tábora.

Aktualizovanou tabulku Krajské ligy naleznete na www.hcvajgar.cz  ihned po jejím oficiálním zveřejnění na stránkách Českého svazu ledního hokeje.

V každém případě je jasné, že hokejisté budou potřebovat výraznou podporu od svých fanoušků a proto všechny zvou na neděli 4.3. od 17.00 na Zimní stadion Jana Marka na zápas HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Vimperk.

Fotogalerie ze zápasu TJ Jiskra Humpolec – HC Vajgar Jindřichův Hradec, foto David Regásek:

  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar
  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar
  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar
  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar
  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar
  • TJ Jiskra Humpolec - HC Vajgar

 

Statistika zápasu TJ Jiskra Humpolec – HC Vajgar Jindřichův Hradec (zdroj jchokej.cz):

TJ Jiskra Humpolec – HC Vajgar J. Hradec 4:3 v prodl. (1:0, 0:0, 2:3 – 1:0)
Góly a nahrávky: 
6. Mart. Jelínek (T. Dvořák), 44. Dolejš, 58. Hynek (Bambula), 62. T. Dvořák (Hynek) – 44. Jasanský (Tomšík, Jon), 53. Gurka (M. Jindra, Tomšík), 54. Chmel (Gurka, Ištvánik).
Rozhodčí: Trnka – Soukup, M. Matoušek.
Vyloučení: 3:1.
Využití: 0:1.
Diváků: 105.
J. Humpolec: Jan Zour – Zd. Jelínek, Zadina, Dolejš, J. Šerák, Loučka, Hurda – Hendrych, Mart. Jelínek, T. Dvořák, Žůček, Hynek, Š. Prokop, Kavka, Bambula, Brázda. Trenéři Jiří Zour a Tomáš Maršík.
HC Vajgar: T. Kubeš – Chmel, Ištvánik, Jon, Tržil – Tomšík, M. Jindra, Gurka, Havelka, Kalvas, Jasanský, M. Stach, Kubín. Trenér Zdeněk Ledvinka.