-1.8 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Hradec Žije se mění

Vážení klienti, návštěvníci a uživatelé portálu Hradecžije.cz,

v uplynulých dnech náš tým (s vydatnou zásobou energetických nápojů a kávy) pracoval na některých změnách na webu i na všem ostatním, co s ním souvisí. A změny bychom vám nyní rádi v jednom kompletním přehledu představili.

Vzhled webu

Tou nejdůležitější – a zřejmě i nejviditělnější – změnou se staly proměny hlavní stránky Hradec Žije. Naší snahou bylo stránku, kterou návštěvníci většinou vidí jako první, zpřehlednit, zjednodušit a provzdušnit. V horní části zůstal slider, místo, kterým prokluzují pozvánky na největší kulturní akce a nově také naše články a fotogalerie, které by vás mohly zaujmout. Pod ním naleznete dva sloupce aktualit: Články a Aktuálně. Zde najdete všechny novinky, které se na webu dnes a denně objevují. Změnil se také pravý rozcestník, přes který můžete denně vyhledávat aktuální nabídku obědových meníček, přehledný kulturní kalendář a mnoho dalšího.

hradec zije

Hradecká první pomoc

Jako servis Hradečákům (i všem ostatním, kteří město navštíví) nově poslouží Hradecká první pomoc, pomyslná krabička poslední záchrany, ve které naleznete přehledně uspořádané důležité informace. Nikde jinde v hlubinách internetu nenaleznete uspořádané a rychle přístupné přehledy zubařských pohotovostí (z osobních zkušeností členů redakce dost důležitá věc), kontakty na důležité úřady a lékařskou pohotovost, ale třeba taky kontakty na taxíky nebo přehled hospod, které mají otevřeno i po desáté hodině večer. Postupně do Hradecké první pomoci doplníme i jízdní řády MHD, přehled prodejen, ve kterých se odpoledne a večer dají sehnat cigarety (pro některé taky důležitá věc) nebo seznam lékáren a jejich otevíracích dob. Rádi uvítáme vaše návrhy a komentáře k tomu, co by měla naše první pomoc obsahovat – třeba na e-mailu info@hradeczije.cz.

Fotogalerie

Objektivem Martina Kozáka: Maškarní ples v Jarošově nad Nežárkou 2014Dění na Jindřichohradecku se pro vás snažíme zachycovat formou fotogalerií. Kromě našich dvorních fotografů – Amálie Buřilové a Adama Hudce – spolupracujeme také se známými hradeckými jmény, jakými jsou například Martin Kozák, Lukáš Šamal nebo Milan Havlík. Samozřejmě rádi uvítáme i vaše snímky z akcí – opět nám je můžete kdykoliv, ideálně doplněné o průvodný text a popis akce, zasílat na e-mail info@hradeczije.cz.

Pravidelné rubriky

Díky nové a výborné spolupráci s městem Jindřichův Hradec nově nabízíme pravidelné články – prozatím každý druhý čtvrtek večer u nás naleznete informace o tom, čím se zrovna zabývali radní města, sobotní dopoledne patří historkám a událostem městské policie a v sobotu odpoledne zařazujeme rubriku Rozloučili jsme se…, jejíž název zřejmě mluví za vše. I to ale ke snaze o přinášení kompletního servisu z Jindřichohradecka patří. Každý čtvrtek večer také na Hradec Žije naleznete tip na prázdninový výlet – naposledy jsme vás zvali na Vítkův Hrádek u Blažejova a na ozkoušení nové interaktivní hry pro Jindřichův Hradec. Další pravidelné rubriky máme v plánu – a určitě uvítáme i vaše tipy na to, jaký obsah byste na Hradec Žije rádi nalézali.

Plány do budoucna

Ani po změnách redakční tým neusíná. Můžeme prozradit, že do budoucna chystáme například tzv. newsletter, pravidelné zasílání novinek e-mailem pro všechny přihlášené s frekvencí jednou za týden. To proto, aby vám neuniklo nic aktuálního z toho, čím Hradec zrovna žije. V nejbližší době také spustíme rubriku Volby 2014, ve které postupně naleznete přehledy kandidátních listin a informace o lidech, kteří se chystají do říjnového boje o místa na jindřichohradecké radnici. Brzy také znovu představíme náš redakční tým, který se o celý portál stará – to zase proto, že se neustále rozšiřuje.

Denně nás můžete sledovat na facebooku – na oficiálním profilu Hradecžije.cz nebo na redakčním profilu Redakce Hradec Žije. Samozřejmě všechno aktuální a nové – i to původní a aktualizované, například přehledné seznamy našich klientů a širokého spektra všech služeb a akcí, které nabízejí – naleznete na hlavní stránce www.hradeczije.cz.

Děkujeme vám za více než dva roky přízně. I díky vám Hradec neusíná, ale žije.

Redakční tým

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L