6.7 C
Jindřichův Hradec
1.04. 2023
Články

Hradecžije pro cyklisty

Seriál „Hradecžije představuje“ dnes přináší profily prodejen cyklistických potřeb v Jindřichově Hradci, které spolupracují s naším webovým portálem. Cyklistická sezóna začala, do práce se v květnu jezdí na kole a vy po přečtení článku budete vědět, kde nejlépe nakoupíte a opravíte svůj zamilovaný bicykl… 

Nejdříve trocha teorie: bicyklem se rozumí jednostopé vozidlo poháněné silou lidských svalů (zdroj: cs.wiktionary.org), velocipedem pak dopravní prostředek poháněný člověkem (zdroj: cs.wiktionary.org). Ať již je vaším gustem bicykl nebo spíše velociped, určitě si vyberete v Cyklo Leoš Pospíšil a Bike Sport JOMA.

Cyklo - Leoš PospíšilCyklo Leoš Pospíšil vás oslní výběrem bicyklů značek Sundance, Head, Favorit, Velamos, Leader Fox, Lapierre a 4ever. Rádi a ochotně vám poradí s výběrem bicyklu typu jízdní kolo nebo dokonce typu koloběžka (koloběžky si můžete i zapůjčit). Ti z cyklistů, kteří  svá jízdní kola již odložili a necítí dostatek energie na další vyjížďky, si své dvoustopé dopravní prostředky mohou v Cyklo Leoš Pospíšil nechat přestavět na elektrokola. Jak jednoduché. Prodejem a půjčovnou (zapůjčit si můžete i např. nosiče na kola) to v Cyklo Leoš Pospíšil nekončí. Vašemu velocipedu se budou věnovat i při servisních prohlídkách. Více o Cyklo Leoš Pospíšil na www.kolazhradce.cz, galerie pak i na hradeczije.cz.

Bike Sport JOMABike Sport JOMA je dalším pozoruhodným úkazem v jindřichohradeckém světě jednostopých dopravních prostředků. Potřebujete-li pořídit nové jízdní kolo, popřípadě chcete-li nechat opravit staré, jste v Bike Sport JOMA správně!  V Bike Sport JOMA se zabývají prodejem, stavbou a servisem jízdních kol, cyklistických doplňků, rotopedů a celosezónního oblečení pro sport a volný čas.   V nabídce Bike Sport JOMA naleznete silniční, horské, crossové (trekkingové), freeridové a sjezdové jednostopé dopravní prostředky poháněné lidskou silou a v neposlední řadě také velocipedy pro nejmenší, dětské vozíky a tažné tyče. Více o Bike Sport JOMA na www.joma.cz nebo na hradeczije.cz).

A doporučení na závěr pro všechny bicyklisty a velicipedisty. Jezděte opatrně, samohybů na cestách stále přibývá, jsou stále rychlejší a některé snad ani neřídí lidé…

Autor článku: Ondřej Pumpr

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L