6.9 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Články

Hradecžije pro myslivce a rybáře

Hradeczije.cz vám bude pravidelně každý týden přinášet krátké články o zajímavých projektech, specializovaných obchodech a společnostech, které stojí za pozornost a v Jindřichově Hradci je nesmíte rozhodně minout.

Tento týden odstartujeme specializovanými prodejnami pro myslivost a rybaření a vše co se kolem těchto aktivit točí. Tentokrát vám představíme dvě specializované prodejny: Rybářské potřeby Luděk Mitas a Prodejnu nejen pro myslivce.

Rybářské potřebyRybářské potřeby Luděk Mitas najdete na rohu Panské ulice v boční uličce u Kozlovny Měšťan, kde úspěšný nákup rybářského vybavení můžete okamžitě oslavit. V rybářských potřebách vám ochotně poradí s výbavou na rybaření, nabídnou vám velký výběr prutů, navijáků, vlasců, podběráků,nástrah, háčků, splávků a dalšího rybářského vybavení, s jehož pomocí budete z vody vytahovat jeden kapitální úlovek za druhým.

Více informací o rybářství Luděk Mitas naleznete ZDE

3Prodejna nejen pro myslivce v Jarošovské ulici nabízí komplexní sortiment mysliveckých potřeb včetně oblečení zbraní, střeliva, optiky, nožů, vábniček, opasků, brýlí, obuvi, mysliveckého oblečení a dalšího outdoorového vybavení, které je k úspěšnému lovu zapotřebí.  Specialitou je též montáž zbraní na zakázku a například i potřeby pro air-soft. V prodejně pro myslivce si tedy vyberou nejen kovaní nimrodi, ale i ostatní, kteří mají vztah k venkovním aktivitám.

Více informací o Prodejně nejen pro myslivce naleznete ZDE

Autor článku: Ondřej Pumpr

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L