17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Hradecžije pro váš šatník

Jak jsme avizovali v minulém týdnu, budeme vám na Hradeczije.cz pravidelně přinášet krátké články o zajímavých projektech, specializovaných obchodech a společnostech, které stojí za pozornost a v Jindřichově Hradci je nesmíte rozhodně minout.

Tento týden se budeme věnovat obchodům s obuví a oblečením. Představíme vám tři specializované prodejny: Obuv Semotán – coolboty.cz, JH-Sport o.s. – outdoor shop a Glamour Trendy Fashion – Libor Mátl.

Obuv SEMOTÁN - coolboty.czObuv Semotán – coolboty.cz najdete na náměstí Míru, těsně před začátkem Panské ulice. V Obuvi Semotán si kromě kvalitních bot a botiček pro všechny účely můžete vybrat i další módní doplňky, jako jsou batohy pro děti i dospělé, cestovní tašky a zavazadla, kabelky, deštníky atd.  Nejlepší cestou, jak zjistit vše, co vám Obuv Semotán nabízí je přímo návštěva v obchodu na náměstí Míru nebo interaktivní prohlídka v e-shopu coolboty.cz, kde si můžete v klidu vybrat a samozřejmě okamžitě objednat.

Více informací o Obuvi Semotán – coolboty.cz naleznete ZDE

Glamour Trendy FashionV Glamour Trendy Fashion – Libor Mátl v Panské ulici si vyberete oblečení a doplňky známých značek, od džín, všech druhů triček, košil a šatů, spodního prádla, opasků, až po kabelky, tašky do ruky i přes rameno, peněženky a další nezbytné doplňky, které vám v šatníku v žádném případě nesmí chybět.

Více o Glamour Trendy Fashion – Libor Mátl naleznete ZDE

 

JH-Sport o.s. outdoor shop + půjčovna

JH-Sport o.s. – outdoor shop a půjčovnu nemůžete minout, půjdete-li z náměstí Míru Rybniční ulicí dolů směrem k rybníku Vajgar.  JH-Sport o.s. nabízí široký sortiment outdoorového vybavení včetně trekové obuvi, cyklistického oblečení, vybavení do přírody a na stanování, spacích pytlů a karimatek nevyjímaje. Svůj nákup si můžete odnést ve svém novém batohu  z JH-Sport o.s. Nechcete-li si však některou část svého vybavení rovnou koupit, můžete využít půjčovny outdoorového vybavení – za zmínku nepochybně stojí možnost zapůjčení vozíků za kola (Croozer, Azub), nosítek na děti i přileb.

Více informací o JH-Sport o.s. – outdoor shop a půjčovna naleznete ZDE

Autor článku: Ondřej Pumpr

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L