7.2 C
Jindřichův Hradec
2.04. 2023
Články

Hradecžije vůní kávy

Dnes vám v rámci seriálu Hradecžije podporuje představíme kavárny v Jindřichově Hradci, které spolupracují s naším portálem. Jsme přesvědčeni, že u našich klientů z řad kaváren stojí zato posedět, odpočinout si a vypít dobrou kávu. 

Tento týden se nahlédneme za dveře kaváren FotoCafé, Caffee K2 wine, Kolonial Coffee a Městské kavárny.

FotoCaféS návštěvou nekuřácké kavárny FotoCafé můžete spojit návštěvu Muzea fotografie a moderních obrazových médií, neboť je najdete v jenom objektu naproti kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Ve FotoCafé však nemusíte sedět pouze v interiéru kavárny, ale kávu Pellini nebo domácí bylinný čaj si můžete vypít i na venkovní terase na nádvoří muzea.

 

Více o kavárně FotoCafé včetně fotogalerie se dočtete ZDE

 

Caffee K2 wineV Caffee K2 wine na Masarykově náměstí můžete ochutnat nejen speciální kávy Massimo – Segafredo Zaneti, ale míchané alkoholické i nealkoholické koktejly a z předzahrádky nerušeně pozorovat život na náměstí. Pokud si ke kávě potrpíte na dorty či domácí tiramisu, jste v Caffee K2 wine správně…

Otevírací dobu kavárny a fotografie si prohlédnete ZDE

 

Kolonial - kavárna s pražírnouKolonial Coffee – kavárnu s pražírnou najdete v ulici Na Hradbách přístupné jak z Panské, tak Kostelní ulice. Nabídka Kolonial Coffee je široká – od  čerstvě pražené kávy značky Kolonial z vlastní pražírny přímo v kavárně, přes italská a argentinská vína a anglické čaje, až po netradiční lihoviny, které v  kombinaci s kávou či čokoládou dokážou vykouzlit nezapomenutelný gurmánský zážitek. Posedět můžete i na dvorku v historickém vnitrobloku.

Do po všech stránkách originální kavárny Kolonial Coffee nahlédnete ZDE

Městská kavárnaI v Městské kavárně v Klášterské ulici posedíte jak v příjemném interiéru, tak na pódiu útulné předzahrádky. Kromě čaje a kávy značky Lavazza si vyberete z bohaté nabídky panini, baget nebo hamburgerových bulek podávaných společně se sladkými snídaněmi od 7 hodin ráno. Městská kavárna má oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky.

Městská kavárna se vám otevře po kliknutí ZDE

 

 

Autor: Ondřej Pumpr

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L