0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Inovace a novinky z JHCompu

První polovina roku 2018 je téměř za námi a to je dobrý důvod pro sumář novinek, vylepšení a akcí, které jsme pro vás v připravili.
JHComp, s.r.o. - poskytovatel internetu a kabelové televizeZačátek roku se nesl ve velkých změnách našeho interního systému. Vaše požadavky nyní zpracováváme oproti minulému roku rychleji. Navíc máte možnost pomocí zákaznického portálu zadávat hlášení o chybách přímo do našeho systému a zpětně sledovat průběh opravy. Možná jste tuto informaci nezachytili, přečtěte si článek Hlášení poruch ještě snadněji.
Průběžně také vyhledáváme zákaznické přípojky s horšími parametry a snažíme se tyto problémy odstraňovat ještě dříve, než nám je sami oznámíte. I díky tomuto našemu aktivnímu přístupu se nám meziročně stále daří snižovat počet případů, kdy naše služba nemá vlivem lokálních podmínek, jako je zarušení apod., potřebnou kvalitu. Řešení případných reklamací kvality služby je pro nás velkou prioritou. Kromě snižování jejich počtu se nám také daří zkracovat reakční dobu, naši technici se nyní věnují nahlášené reklamaci služby téměř okamžitě.

Neustále také pokračujeme v rozvoji a modernizaci páteřní sítě pomocí profesionálních telekomunikačních technologií. Navyšování kapacity a stability se dotklo v podstatě celé sítě. Seznam lokalit je zde a zde.

V praktickém průvodci jsme vás srozumitelným způsobem seznámili s možnými problémy WiFi připojení v panelových domech (s velkou hustotou WiFi sítí), což je nejčastější příčina nespokojenosti zákazníků s kvalitou služby u všech poskytovatelů internetu. Vaše odezvy na tuto osvětu jsou velmi kladné. Řada zákazníků již nyní, ke své plné spokojenosti, používá pro náročnější datové přenosy a pro připojení Smart TV spíše kabelové připojení či technologii Powerline pro přenos dat po elektrickém rozvodu. Bezdrátovou WiFi síť pak tito zákazníci využívají spíše pro přenosná zařízení s menšími nároky na maximální využití rychlosti přípojky.
Uživatelé optické sítě na sídlištích v Jindřichově Hradci začali využívat nové tarify JH 1G (1000Mb/s). Optické sítě jsou technologií budoucnosti. Jejich prostřednictvím lze zákazníkům poskytnout opravdu vysoké rychlosti. Navíc za skvělých cenových podmínek – 255 Kč/měsíc. K připojení je potřeba jen speciální ONT optický modul. Lze jej pronajmout za 49,- Kč měsíčně nebo i zakoupit.

V akční nabídce jsme ONT modul nabídli první stovce zákazníků na jeden rok zcela zdarma. Přechod ze stávajícího tarifu na nový je nestál ani o korunu navíc a získali 10x vyšší rychlost. Akce byla rychle vyčerpána a zájem stále trvá proto jsme se rozhodli akci prodloužit pro dalších 100 stávajících i nových zákazníků.

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo řeší připojení k internetu, můžeme aktuálně nabídnout 3 měsíce připojení zdarma pro nové zákazníky a k tomu WiFi router za 1,- Kč jako extra bonus při uzavření smlouvy na dobu určitou.
Máte-li námět na zlepšení nebo nám chcete dát zpětnou vazbu, napište na info@jhcomp.cz, jsme rádi za každý váš podnět.
Za kolektiv pracovníků společnosti JHComp s.r.o. – Štěpán ŽeleznýJHComp, s.r.o. – poskytovatel internetu a kabelové televize

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L