10.2 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Roman Pišný

J. Hradec bude o víkendu hostit mezinárodní házenou žen

Poosmé se před začátkem mistrovské sezóny bude v Jindřichově Hradci konat mezinárodní turnaj v házené žen s názvem „SWIETELSKY Cup 2015“. Letos se uskuteční ve dvou hracích dnech, neboť se tři zúčastněná družstva střetnou dvoukolově. Během víkendu 22. – 23. srpna bude tedy v městské sportovní hale k vidění šest zajímavých utkání, na která mají diváci vstup zdarma!

TJ Házená JH
Ilustrační foto

Loni turnaj vyhrály házenkářky pořádající TJ Házená J. Hradec. Domácí hráčky se tentokrát budou snažit prvenství obhájit v duelech proti Sokolu Vršovice, s nímž se v ročníku 2015/2016 střetnou i v I. lize a rakouskému Tecton WAT Atzgersdorf, který je tradičním účastníkem srpnového klání. „I když obsazení není početné, tak Rakušanky jsou pro nás vždy výzvou ke konfrontaci s jejich rychlou házenou a také Pražanky jsou příslibem kvality. Náš tým čeká na turnaji herní prověrka průběhu letní přípravy. Dovoluji si tímto pozvat sportovní příznivce do hlediště, protože o pěkné zážitky určitě nebude nouze,“ uvedla předsedkyně TJ Házená Jaroslava Krupicová. Již v pátek si družstva halu osahají při trénincích. V sobotu i v neděli pořad zápasů, které se budou hrát na 2×25 minut, začne v 9 hodin.

Program – sobota 22. srpna: 9:00 J. Hradec – Atzgersdorf, 11:30 Vršovice – J. Hradec, 15:30 Atzgersdorf – Vršovice, 18:00 Atzgersdorf – J. Hradec. Neděle 23. srpna: 9:00 Vršovice – Atzgersdorf, 11:30 J. Hradec – Vršovice.

Roman Pišnývíce sportu na http://ventilator.websnadno.cz

Nejnovější články

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L

Jindřichohradecké házenkářky převálcovaly tým Valašského Meziříčí

Miloslav L

Jindřichohradecké házenkářky si přivezly z Kobylis výhru

Miloslav L