18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Jak naložit s úsporami při vysoké inflaci? | Miroslav Fiala – ATT Investments

Máme meziroční inflaci 9,9%. Znamená to, že za co jsme ještě nedávno zaplatili 100.000Kč, dáme letos již 109.900Kč. Je zřejmé, že v dohlednu lépe nebude a my se musíme sami starat, aby naše volné peníze vydělávaly, či alespoň neztrácely na hodnotě na běžných a „spořících“ účtech.

My pro vás řešení máme. Dokonce několik a vybrat si může opravdu každý.

  1. Nabízíme Vám alternativu ke spořícímu účtu – který ale opravdu spoří. Volné prostředky zde můžeme zhodnotit o garantovaných 27,5% za pět let. Sami si volíte částku a dobu spoření, zhodnocení je vždy garantováno a odvíjí se od doby spoření. Například – pokud si zvolíte částku 300.000Kč, dostanete za 5 let 382.500Kč. Bez poplatků, daní a skrytých podmínek. S garancí a zástavou!!!
  2. Nebo si můžete spořit na stáří, či dětem a vnoučatům do života, a to přímo do vybraných investičních slitků, již od 500.Kč měsíčně. Slitky jsou zlaté a mají tu výhodu, že v čase neztrácí na hodnotě. Od roku 1971 zlato každoročně zhodnocuje o průměrných 10,4% !!! Hodně využívaná možnost dnes, kdy stavební a penzijní spoření jsou velké propadáky a žrouti peněz.
  3. Můžeme také část volných prostředků zhodnotit nákupem investičních zlatých, stříbrných či platinových slitků. Odborníci radí takto si ošetřit 10-15% svých volných peněz. Slitky nám drží hodnotu majetku v čase, jsou kdykoliv likvidní kdekoliv na světe, prakticky za stejnou cenu. Mimo to jde o jeden z mála zcela anonymních majetků. A navíc – zlato se obchoduje bez DPH.

My jsme kdo? Česká rodinná firma s více než desetiletou tradicí, mající svá regionální centra ve všech větších městech v ČR, na Slovensku a Polsku, pravidelně hodnocená mezi TOP 100 firmami u nás , která si zakládá na své tradici , transparentnosti a snahou učinit vše pro spokojenost klienta. Firma ATT Investments.

Obchodní partneři firmy – volejte, pište, ptejte se – jsme tady pro Vás.

Ivana Mimrová , 725 810 011 , [email protected]

Mirek Fiala , 603 807 806 , [email protected]