22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Jak ochránit úspory při vysoké inflaci? | Miroslav Fiala – ATT Investments

Sledujete s nevolí, jak vaše úspory na běžných a „spořících“ účtech požírá inflace, která je nejvyšší v EU? Peníze ztrácí na hodnotě, není kam smysluplně investovat, nemovitosti jsou předražené, investice do akcií a dluhopisů nepřináší výrazný efekt, stavební spoření je novým propadákem roku, penzijní fondy se vykrádají (cituji renomovanou ekonomku Ing. Šichtařovou). Nic nového – víme to my všichni, kteří vědět chceme a o své peníze se zajímáme. Vlivem inflace si za pár let za peníz uložený na účtech u bank koupíme sotva polovinu toho, co dnes. Jak to ale udělat, aby se tak nestalo? A je to vůbec možné? Ano, je!

Řešení existuje. Já sám jsem je hledal a našel je, když jsem před více než rokem ukončil podnikání a pranic se mi nelíbila představa, že o své těžce nabyté finance vlivem inflace přijdu. S českou rodinnou firmou ATT Investments, která byla již čtvrtým rokem Vážení přátelé, kamarádi, známí i neznámí, všichni, kdo slyšet chcete… za sebou oceněna firmou Bisnode, jako jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v ČR, a řadí se mezi Top 100 firem u nás, máme dokonce několik skvělých možností. Vybrat si může opravdu každý. Možnosti jsou to mnohdy jedinečné a hlavně – vždy s garancí zisků. Můžeme například…

1. Ochránit část svých volných finančních prostředků (doporučuje se 10-20 %) nákupem zlatých, stříbrných či platinových investičních  certifikovaných slitků. Jejich cena za posledních 10 let trvale roste minimálně o 10 % ročně a hravě poráží inflaci, tedy drží hodnotu části majetku, a to s garantovaným zpětným odkupem kdykoliv v budoucnu. Za rok, za pět nebo deset let.

2. Volné finance lze zhodnotit pomocí nástroje „Zlatá jistota“. Vy si určíte výši vložených prostředků (a dobu 2-5 let) do zástavy, získáte investiční certifikované slitky a po dohodnuté době obdržíte smluvenou sumu. Například: z uložených 300.000 Kč se po pěti letech stane 382.000 Kč. To je bezkonkurenční zhodnocení, a to opět garantované. Navíc, pokud náhodou budete takto uložené peníze potřebovat, kdykoliv jsou vám k dispozici. Vrátíte zástavu a své peníze obdržíte v plné výši zpět, bez sankcí a poplatků. Sice bez zhodnocení, ale na běžných a spořicích účtech je to v podstatě taky nula.

3. A vám, kdo si chcete spořit na důchod nebo třeba spořit dětem namísto stavebního spoření, nabízíme možnost ukládat měsíčně již od 500 Kč přímo do investičních slitků, které vždy po dospoření dostanete do svého držení. Vše bez jakýchkoliv poplatků a nákladů a opět s garancí zpětného odkupu za předem stanovenou cenu. A bez nutnosti pravidelných splátek. Je jen na vás, kolik a jak často si uložíte.

Zaujala vás některá z možností? Mě osobně zaujaly všechny tři a také je využívám. Naše firma ATT však nabízí mnohem více produktů. Například i šperky, drahé kameny a dokonce i klasické dluhopisy s garantovaným ročním výnosem 6 %. Pokud budete chtít další informace, což by bylo pochopitelné, vyptávejte se a zajímejte se – jsem vám k dispozici. Regionální centra už máme
vybudována ve všech velkých městech ČR a na Slovensku. Nebojte se zavolat či napsat a domluvit se – jde o vaše peníze. Těším se na telefonáty, e-maily i na osobní setkání. Telefon je 603 807 806, e-mail: [email protected].

 

Mirek Fiala -(obchodní partner ATT Investments)