Aktuálně

Jaro v AR SERVISU je v plném proudu.

Letošní jaro s sebou nese mnohá omezení související s pandemií COVID-19. Nicméně, buďte v klidu, my Váš vůz na jarní sezónu připravíme.

Jaro v AR SERVISU je v plném proudu.Provoz našeho autorizovaného servisu ŠKODA, PEUGEOT, CITROËN je nepřerušen a aktuálně u nás probíhá JARNÍ SERVISNÍ AKCE, při které Vám kompletně zkontrolujeme vůz, změříme geometrii a provedeme DEZINFEKCI interiéru vozu a klimatizace ozónem.

Prodej nových vozů ŠKODA, PEUGEOT a CITROËN a ojetých vozů programu ŠKODA PLUS a PVV v současné době probíhá on-line formou a naši prodejci jsou Vám k dispozici na telefonu.

Provoz STK a SME AR PARTNER je nepřerušen, objednejte se telefonicky nebo e-mailem u operátorek a naši technici se postarají o vše ostatní.

AR SERVIS s.r.o.
Servisní služby a prodej originálních dílů a příslušenství ŠKODA, PEUGEOT, CITROËN – provoz nepřerušen
Prodejní služby nových a ojetých vozů – prodej probíhá on-line formou a na základě telefonického kontaktu s našimi prodejci

AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBA

Pondělí – Pátek: 7:00 – 16:00

Kontakt:

AR PARTNER s.r.o.
Stanice technické kontroly a měření emisí – provoz nepřerušen
Kontakt: 384 321 006, 733 137 837; stk@arpartnerjh.cz

PROVOZNÍ DOBA:
Pondělí – Pátek: 6:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00

Na základě nařízení vlády ČR je omezený přístup do provozovny. Komunikace s našimi zaměstnanci probíhá na servisním parkovišti, všichni zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými pracovními prostředky (roušky a rukavice). Pro předání dokumentace jsou připraveny speciální boxy před provozovnou. Vozidla jsou vždy dezinfikována.

Platba kartou.

Klára Götzová, marketing