0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

JHMD: Vánoční soutěž o mobilní telefon

JHMD: Vánoční soutěž o mobilní telefon

Kouzlo vánoc se rychle blíží a za měsíc zasedneme u vánočního stolu. Čekají nás dny pohody, klidu a radosti. Hradecká úzkokolejka by ráda některým z vás také udělala radost, a proto je pro fanoušky naší oficiální facebookové stránky připravena soutež o dva mobilní telefony.

Vánoční soutěž s úzkokolejkou proběhne jen na oficiální facebookové stránce a její zahájení je podmíněno získáním 1 500 fanoušků naší stránky do desáte hodiny ranní neděle 8. prosince 2013. Zvěte na naší stránku své známé, rodinu a příznivce železnice a třeba právě na vás se usměje štěstí a stanete se majitelem jednoho ze dvou mobilních telefonů.

V případě uskutečnění soutěže bude 2. a 3. adventní neděli na facebookové stránce vložena soutěžní otázka týkající se naší společnosti. Odpovídat bude možno formou komentování dané otázky, kdy první správně vložená odpověď pod každou otázkou bude odměněna jedním ze dvou smartphonů Samsung nižší a střední třídy. Výherce bude mít taktéž možnost aktivace velmi výhodného neomezeného volání a sms do všech sítí za bezkonkurenční cenu na trhu.

https://www.facebook.com/jhmd.cz

 

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L