Autoškola – Jakub Adam TOP

Jindřichohradecká hasičská liga

V roce 2014 byla na Jindřichohradecku založena nová liga v požárním sportu. Název ligy byl zvolen na „JHHL – Jindřichohradecká hasičská liga“

Na první ročník byl sestaven kalendář 10 soutěží, které probíhají podle jasně stanovených pravidel.

Články, fotogalerie a výsledky:

Šesté kolo JHHL proběhlo v Mrákotíně

První kolo JHHL ovládli hasiči z Kunžaku

Všechny výsledky 2015:

V sobotu 15.8.2015 se konalo 9.kolo JHHL . Tentokrát soutěž pořádalo SDH Zahrádky

V kategorii žen vyhrály ženy SDH Studená.

V kategorii mužů zvítězilo SDH Horní Němčice před SDH Horní Meziříčko. Na třetím místě se umístilo domácí mužstvo SDH Zahrádky.

Poslední kolo pořádá SDH Dolní Žďár v Horní Lhotě.

Celá galerie na facebooku

V sobotu 25.7.2015 se konalo 7.kolo JHHL . Tentokrát soutěž pořádalo SDH Kunžak

V kategorii žen vyhrály ženy SDH Dolní Žďár.

V kategorii mužů zvítězilo SDH Horní Meziříčko. Na druhém místě se umístilo SDH Horní Pole, na třetím místě SDH Horní Němčice.

Již tuto sobotu od 13hod pokračuje 8.kolo JHHL. Tentokrát v ve Studené.

V sobotu 18.7.2015 se konalo 6.kolo JHHL . Tentokrát soutěž pořádalo SDH Mrákotín

V kategorii žen vyhrály ženy SDH Dolní Žďár před SDH Světlá.

V kategorii mužů zvítězilo SDH Horní Meziříčko. Na druhém místě se umístilo SDH Mrákotín, na třetím místě SDH Horní Němčice.

Již tuto sobotu od 13hod pokračuje 7.kolo JHHL. Tentokrát v Kunžaku. Vyrovnané výsledky v boji o vedení ligy dávají pozvánku k návštěvě soutěže, kde se bude bojovat o průběžné prvenství.

Celá fotogalerie ZDE

V sobotu 27.6.2015 se konalo 3.kolo JHHL . Tentokrát soutěž pořádalo SDH Mosty

V kategorii žen vyhrály ženy SDH Dolní Žďár , před SDH Studená.

V kategorii mužů zvítězilo SDH Horní Pole, které se přesunulo na průběžné 1.místo v seriálu JHHL. Na druhém místě se umístilo SDH Horní Meziříčko, na třetím místě SDH Zahrádky. Tentokrát se nedařilo vedoucímu družstvu JHHL SDH Horní Němčice, které nedokončilo závod.

JHHL pokračuje o následujícím prodlouženém víkendu 2 soutěžemi. V pátek 3.7.2015 od 19hod noční soutěží v Horním Meziříčku a v sobotu 4.7.2015 od 15hod v Jindřichově Hradci – Dolním Skrýchově.

V sobotu 20. 6. 2015 pokračovala 2. kolem JHHL – Jindřichohradecká hasičská liga noční soutěží v Horním Poli.

1 kolo o věcné ceny v kategorii mužů vyhrálo SDH Horní Meziříčko před domácími muží z SDH Horní Pole a na 3. místě SDH Putimov (PE). V kategorii žen vyhráli ženy z SDH Dolní Žďár před ženami z SDH Světlá . Na třetím místě byly ženy z SDH Studená.

Po úplném setmění ve 22hod začalo 2. kolo o body do JHHL a o poháry.

Zde obsadilo 1. Místo v kategorii mužů SDH Horní Němčice, 2. místo SDH Zahrádky a 3. místo domácí muži z SDH Horní Pole

Pořadí po 2. kole JHHL je následující 1. SDH Horní Němčice 24b, 2. SDH Horní Pole 22b., 3. SDH Markvarec 15b.

V kategorii žen obsadili 1. místo ženy z SDH Dolní Žďár, na 2. místě ženy z SDH Světlá, 3. Místo SDH Studená

Pořadí v kategorii žen po 2. kole JHHL je následující 1.SDH Dolní Žďár, 2.SDH Horní Němčice., 3.SDH Studená.