9.7 C
Jindřichův Hradec
1.04. 2023
Články

Jindřichohradecké fotbalistky zvou do svých řad nové hráčky

Již několik let v Jindřichově Hradci působí pod křídly TJ Sokol oddíl ženského fotbalu. Z krajského přeboru se rychle dostal do divize, což je třetí nejvyšší soutěž v České republice. V sezóně 2015/2016 skončil na historicky nejlepším třetím místě, což je veliký úspěch. K tomu se ženy staly vicemistryněmi ČR v sálové kopané ČFSF, mistryněmi jižních Čech ve futsalu FIFA a na českém šampionátu poté obsadily 9. místo.

Klub je úspěšný, avšak trápí ho problém s nedostatkem hráček, kterých je tak málo, že prakticky celou jarní část družstvo odehrálo pouze v základním počtu jedenácti fotbalistek, občas ovšem také v deseti a dokonce i v devítičlenné sestavě. Zisk konečného třetího místa je tedy takovým malým sportovním zázrakem. „Vstup do týmu máme otevřen pro každou zájemkyni o kopanou. Bereme ženy i ještě dívky, potřebujeme nové hráčky. Bát se nikdo nemusí, může přijít a vyzkoušet si fotbal. Uvidí, jak na tom je, my rádi pomůžeme. Stačí mít chuť a vztah ke sportu. Hrajeme a trénujeme na jindřichohradeckém Tyršově stadiónu. Informace o termínech lze nalézt na našem webu (http://sokolnicejh.cz/),“ zve nové tváře trenér Sokolnic František Šmatlák (Smatlakf@seznam.cz).

Roman Pišný – více sportu na http://ventilator.websnadno.cz

Jindřichohradecké fotbalistky zvou do svých řad nové hráčky
SOKOLNICE HLEDAJÍ NOVÉ FOTBALISTKY – na snímku z letošního mistrovství České republiky ve futsalu FIFA, které se uskutečnilo v Hodoníně, je družstvo TJ Sokol J. Hradec ve složení nahoře zleva trenér František Šmatlák, Kateřina Lehejčková, Šárka Dušková, Markéta Kocoňová, Radka Peckertová a Marie Šlapanská V podřepu zleva Kateřina Papežová, Kristýna Kadlecová, Pavlína Sivá a Zuzana Šteflová. Leží brankářka Lucie Adamcová. Autor snímku: archiv Sokola JH.

 

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L