Aktuálně

Jindřichohradecké úzkokolejky hledají kolegu na pozici MECHANIK/OPRAVÁŘ

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu na pozici „Mechanik – opravář kolejových vozidel“ v dílně Jindřichův Hradec nebo Kamenice nad Lipou (dle dohody).

Náplň práce:

  • Provádění montážních a demontážních prací na kolejových vozidlech
  • Údržba a oprava současných i historických drážních vozidel
  • Provádění prací při běžných a středních opravách, revizích, seřizování železničních vozidel
  • 8 hodinová pracovní doba v pracovní dny + pauza na oběd, výkon práce v Jindřichově Hradci nebo Kamenici nad Lipou (dle dohody)

Požadujeme:

  • vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, klempíř, mechanik pro stroje a zařízení, soustružník, svářeč)
  • základní znalost v elektrotechnice a/nebo svářečské oprávnění výhodou (ale ne podmínkou)
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost, chuť se učit novým věcem
  • zakládáme si na pohodovém a přátelském kolektivu

Nabízíme:

  • nástupní plat 130 Kč/hod (později možnost navýšení úměrně Vašim schopnostem)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravné, na životní a úrazové připojištění
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Ing. Jan Píšala

vedoucí oprav

733 627 388

jpisala@uzkokolejky.cz