Jindřichohradecký bazén opět pořádá oblíbený příměstský tábor

Městský plavecký bazén se i letos stane dějištěm oblíbeného letního příměstského tábora. Již tradičně bude v režii Plavecké školy působící pod hlavičkou Služeb města Jindřichův Hradec.

Vedení bazénu věří, že konání prázdninového kurzu nezastaví ani aktuální koronavirová epidemie, kvůli které byl od 18. prosince opětovně uzavřen provoz vodního stánku. Naději na možnost tábor uskutečnit dává scénář z loňska, kdy došlo v letních měsících ke stabilizaci, a mohl se odehrát bez omezení.

„Pro jistotu jsme však rozhodli, že aktuálně si zájemci budou pouze rezervovat místo, a to prostřednictvím vyplnění závazné přihlášky. Ta je ke stažení na internetových stránkách bazénu. K úhradě platby pak může dojít až těsně před nástupem,“ vysvětluje vstřícné kroky v nejisté době vedoucí Plavecké školy Jindřichův Hradec Jitka Cihlová.

V nabídce jsou týdenní termíny na celé prázdniny, kurz od 7. července je z důvodu státních svátků zkrácen. Organizátoři se snaží co nejvíce usnadnit i předání vyplněných přihlášek. „Rodiče je mohou zaslat buď elektronicky podle instrukcí nebo vhodit do poštovní schránky u vstupu do bazénu. Ze strany naší plavecké školy bude jejich přijetí potvrzeno na uvedené kontakty. Moc nás potěšilo, že hned první den po zveřejnění jsme obdrželi několik přihlášek,“ uvádí Jitka Cihlová a zdůrazňuje, že zvláště zájemci o konkrétní termíny by neměli rezervaci míst odkládat.

Příměstský tábor je určen ideálně pro děti od 6 do 13 let, které si podle věku buď osvojí základy plavání nebo se zdokonalí v plaveckých stylech. Plave se dvakrát denně a pokud to počasí umožní, navštíví děti také venkovní aquapark.

Zázemí mají ve společenské místnosti bazénu a vedle kurzu plavání se mohou těšit i na společné zážitky s kamarády při aktivním hře ať již ve vnitřních nebo venkovních prostorách plaveckého areálu.

Cena týdenního kurzu zůstává na částce 1800 korun, sourozenec má slevu. Péče o děti je zajištěna od 7 do 16 hodin. Podrobné informace na bazen.jh.cz, v sekci Plavecká škola. Případné detailní informace na tel. 724 133 223.

Marcela Kůrková

 

Bazén a aquapark Jindřichův Hradec