9.5 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Sport

Kickbox Klub Reborn: Z posledního letošního turnaje vezeme opět medaile

Kickbox Klub Reborn: Z posledního letošního turnaje vezeme opět medaile

 

V sobotu 14. prosince se v Praze konal tradiční turnaj na závěr roku – Vánoční Kosacup 2013.
Za Kickbox Klub Reborn se turnaje zúčastnili 3 závodníci, všichni v kategorii Lightcontact – začátečníci. Michal Koreš bojoval ve váhové kategorii -90kg muži a po úvodním prohraném zápase se s turnajem musel rozloučit. Pavel Holub bojoval v kategorii -90kg muži a po skvělém výkonu, zvláště v posledním zápase si odvezl pohár za 3. místo. Robert Gabrhel se pak turnaje zúčastnil v kategorii -170 cm děti do 16 let, kde obsadil 2. místo a v kategorii -70kg muži, kde vybojoval 4. místo.

„Na tento turnaj jezdíme pravidelně a zvlášť kategorie začátečníků je skvělá příležitost pro kluky, kteří ještě nemají tolik zkušeností. Pro nás turnaj dopadl skvěle, kluci vezou domů medaile a jak 3. místo Pavla, tak 4. místo Roberta mají velkou cenu, jelikož klukům je necelých 16 a oba již startovali v kategorii dospělých. Zvlášť Robert musel navíc bojovat s váhou, jelikož všichni jeho soupeři měli minimálně o 15 kg více než on. Chtěl bych tímto klukům moc poděkovat za skvělou reprezentaci našeho klubu,  a doufám, že na dalším turnaji na toto umístění navážeme. Třeba i o stupínek výše, což by si oba zasloužili.“

„Navíc se nám daří držet tradici, že z každého turnaje, kterého se zúčastníme, někdo veze domů medaili. A já jako trenér si můžu jen přát, aby nám tato tradice vydržela co nejdéle. V novém roce máme navíc zálusk i na pár zahraničních turnajů, čeká nás díky tomu spousta práce, teď si kluci trošku odpočinou přes Vánoce a v lednu začínáme s přípravou “ Dodal hlavní trenér klubu Josef Bílek.

Nejnovější články

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L

Jindřichohradecké házenkářky převálcovaly tým Valašského Meziříčí

Miloslav L

BK Lions Jindřichův Hradec – mládežnický klub

Miloslav L