Aktuálně

Klára Vomáčková – prevence ve sportu (Dny zdraví a pohybu)

Klára Vomáčková - prevence ve sportu (Dny zdraví a pohybu)

Cvičíte, sportujete a přesto Vás něco bolí? Proč tomu tak je a co dělat, aby to tak nemuselo být? Klára Vomáčková, která se specializuje na problematiku pohybového aparátu, pro vás do své přednášky „#Fyziookenko aneb jak si při sportování neubližovat“ připravila řadu užitečných rad, díky kterým zjistíte, co vše může člověk udělat pro to, aby o své tělo během pohybu (a nejen při něm) lépe pečoval.

Přednáška proběhne ve středu, 16. října 2019 od 17:00 v učebně č. 110 nebo ve dvoraně Fakulty managementu VŠE (přesné umístění přednášky bude zveřejněno před akcí a bude k dispozici přímo u vstupu do Fakulty managementu).

Po přednášce bude následovat workshop Skrytý potenciál mobility. Během něj zjistíte, že i ty nejjednodušší pohyby nejsou tak jednoduché, jak na první pohled vypadají. Během 30 minut si spolu s Klárou projdete tělo od paty až k hlavě.

Přednáška i pohybový workshop jsou zcela zdarma. Nutná je pouze vaše registrace. Při registraci prosím uveďte, zda se chcete zúčastnit přednášky, pohybového workshopu, či obou částí. Díky vaší registraci budeme moci lépe připravit prostory i program akce. Děkujeme!

Registrujte se ZDE

Bližší informace na sociální síti Facebook