0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Koleda pro PROUTEK a PODPORAveSVOBODĚ

PODPORAveSVOBODĚ koleda,

dejte penízek nebo dva!

Když penízek nedáte,

ústavu se dočkáte!

Proutek podporuje lidi s mentálním postižením v tom, aby mohli žít jako všichni ostatní – svobodně a zodpovědně uprostřed běžné společnosti. Aby nemuseli žít ve velkých ústavech a speciálních zařízeních.
Staň se členem Klubu přátel Proutku a podporuj tak PODPORUveSVOBODĚ pro konkrétních 20 lidí ve chráněných bydleních a 23 lidí ve chráněné dílně – to by mohl být celkem dobrý velikonoční dobrý skutek, nemyslíš?

Přihlas se zde: http://www.proutek.cz/Uvod/klub-pratel-proutku/

Proč to máš udělat?

Proutek jako jedna z prvních organizací v ČR začal poskytovat chráněné bydlení. I díky němu lidí v ústavech (postupně a pomalu) ubývá. Pokud podpoříš Proutek a PODPORUveSVOBODĚ, snižuješ tím pravděpodobnost, že až kdokoli z Tvého okolí (třeba někdo z rodiny Tvých kamarádů nebo z rodiny Tvé) bude potřebovat PODPORUveSVOBODĚ, neskončí v ústavním zařízení daleko od svých blízkých!

Když se nepřidáš, nic zlého se Ti nestane. Ale lidi s mentálním postižením, kteří mohou, umí a mají právo žít normálně, budou místo toho žít v ústavech. Je to Tvoje volba!

PS: Neříkáme, že jsme jediní, kdo takhle pracuje. V republice jsou (naštěstí) i další organizace, které vyznávají podobné hodnoty. Vyber si svoji organizaci, kterou budeš podporovat. Jestli máš nějaký důvod, proč to nemáme být my, řekni nám to, třeba si to můžeme vysvětlit. Nebo najdeme jiný způsob zapojení do PODPORYveSVOBODĚ, který Ti bude vyhovovat.

Spousta informací o Proutku na www.proutek.cz a www.facebook.com/podporavesvobode

Díky!

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L