-1.6 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

KOLONIAL COFFEE – pražírna kávy a kavárna se představuje

Naší pražírnu Kolonial Coffee poznáte už z dálky díky dokonalé a pronikavé vůni. Pražení je naší utajenou vášní, známe tajemství kávových zrn a uchováváme si umění pražírenských tradic. Zelená kávová zrna z nejlepších světových plantáží dostávají u nás při pražení individuální péči. Ta díky pomalému pražení za nepříliš vysoké teploty a díky správnému času pražení zajišťuje naší kávě charakteristicky výraznou vůni i chuť. Na rozdíl od průmyslové výroby se naše káva při pražení nepřepaluje a nemá takovou hořkost ani kyselost. Takovouto osobitou péči u v naší pražírně Kolonial Coffee dostává každý druh kávy a každá kávová směs.

KOLONIAL COFFEE - kavárna s pražírnouPokud vlastníte kavárnu, restauraci, nebo máte jen větší spotřebu kávy, rádi poskytneme jedinečný požitek z opravdu kvalitní, výběrové a čerstvě upražené kávy i Vašim zákazníkům. V naší nabídce najdete ty nejlepší kávové odrůdy 100% Arabik původem převážně z plantáží Střední a Jižní Ameriky, ale i Afriky a Indie. Kávu pražíme tak, aby ze sebe vydala to nejlepší, po upražení necháme nezbytnou dobu odstát a poté ji balíme do sáčků se speciálním ventilem, díky tomu neztratí nic ze svého jedinečného aroma. Jsme malý podnik, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, zájemcům o naši kávu rádi sestavíme slevový a věrnostní program přímo na míru. Věříme, ž podle kávy se pozná firma.

KOLONIAL COFFEE - kavárna s pražírnouPro všechny milovníky kvalitní výběrové kávy, byl také zahájen provoz našich internetových stránek a to na adrese www.kolonialcoffee.cz. Na stránkách se dozvíte vše o naší pražírně a unikátní kavárně v centru Jindřichova Hradce. Abyste pochopili, v čem je naše káva tak jedinečná, dozvíte se informace o původu, odrůdách a zpracování kávových zrn a najdete i spoustu rad, jak si kávu co nejlépe připravit doma. Zároveň s webovými stránkami byl spuštěn i internetový obchod, pokud to do naší kavárny máte daleko, můžete si naši kávu nyní objednat i z pohodlí domova, na e-shopu se dozvíte o degustačních profilech jednotlivých káv. Koupit je možné také zelenou kávu známou svými antioxidačními účinky a dále příslušenství pro domácí přípravu kávy, díky kterému zjistíte, že i doma si dokážete připravit dokonalý šálek kávy bez toho, abyste museli investovat do drahých kávovarů. Budeme se těšit na Vaše objednávky.

KOLONIAL COFFEE - kavárna s pražírnou

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L